serjio1221 рекомендує цей магазин
15 лютого 2018

Купив: Смартфон BV4000 Pro 2/16GB Orange

Заказывал смартфон Blackview BV4000 Pro 2/16GB Orange,со мной связались подтвердили заказ также оговорили оплату и доставку.Порадовала цена,которая оказалась ниже чем в других магазинах.Качеством товара и работой магазина остался доволен.
Відповідь представника «VOYTEX.com.ua»
Спасибо за оставленный отзыв! Стараемся быть лучшими для Вас! Удачных Вам покупок!
Kuzenkov Nazar рекомендує цей магазин
8 лютого 2018

Купив: Смартфон Blackview BV4000 Pro 2/16GB Rock Black

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Відповідь представника «VOYTEX.com.ua»
Дуже дякуємо за розгорнутий відгук! Команді інтернет сайту Войтекс дуже приємно що на всіх етапах нашої роботи - Вам все сподобалося! Приємного використання смартфона! Нехай він довгі роки радує Вас своєю роботою, а якщо потрібно ще щось - Ви знаєте куди звертатися;)
16 січня 2018

Купив: Xiaomi Mi Max 2 4/64GB Black (Global version), Замовлення №125

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

Відповідь представника «VOYTEX.com.ua»
Спасибо и Вам за отзыв) Всегда рады помочь! Приятного пользования смартфоном!