Stanislav1302 рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Годинник жіночий наручний Orient FGW00005W0, Замовлення №3541

Зателефонував до магазину. Дуже досвідчений фахівець на телефоні. Замовлення відправили того ж дня. Все дуже сподобалось. Дякую. Рекомендую.
Відповідь представника «LISICA.UA»
Дуже дякуємо за відгук! Це дуже приємно для нас!
Вячеслав не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Тонометр Longevita LS-5

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Никто не перезвонил, заказать можно, но результат ожидайте только отрицательный
Олег Фаріон рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Тонометр PARAMED Flagman, Тонометр PARAMED Flagman, Замовлення №12345

Зателефонував до магазину,дуже уважне відношення до покупців,пояснили всі мінуси та плюси гаджета.При отриманні переконався що все відповідає дійсності.Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «LISICA.UA»
Дякуємо за покупку. Ми завжди раді допомогти Вам!
Sergey рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Тонометр автоматический B.Well PRO-33 M-L, Замовлення №426

Заказали на сайте 2 шт, проверили наличие в магазине, сказали можно оплатить онлайн, все без проблем, советую
Відповідь представника «LISICA.UA»
Большое спасибо! Всегда рады Вам помочь! Наш консультант по медтехнике к Вашим услугам, обращайтесь! Будьте здоровы!
339 рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Тонометр Omron M3 Comfort (HEM-7134-ALRU)

Консультация, подбор товара, скорость отправки; гарантийка заполнена - всё на высоте, рекомендую.
Натали Южанинова рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Спортивные часы Garmin VENU Light Sand/Rose Gold

Больше спасибо интернет-магазину Lisica за помощь в подборе модели и подробную консультацию! Гарантия была полностью оформлена, часы пришли в фирменной упаковке, полностью соответствуют описанию по функциональности.
Відповідь представника «LISICA.UA»
Большое спасибо! Всегда рады Вам помочь! Наш консультант к Вашим услугам, обращайтесь! Будьте здоровы!
Katrin_ka рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Заказували сім найменувань і порадувало ,що все чітко і відправка того ж дня.Все в цілості.Дякую.
Відповідь представника «LISICA.UA»
Дуже дякуємо за відгук! Ми працюємо для вас. Звертайтеся. Не хворійте!
aleks-pr рекомендує цей магазин
5 серпня 2020

Купив: Тонометр Omron M2 Basic (HEM-7121-ALRU)

Магазин приятно порадовал. Товар соответствует описанию, заказ и доставка прошли без проблем. Утром оплатил - вечером отправили. Толковый консультант на телефоне. Успехов