Саша Мащук рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Пральна машина Gorenje WP7Y2/R + бак, Замовлення №13207

Магазин гідний. Все пройшло відмінно. Замовлення було відправлено вчасно. Пральна машина приїхала у цілісності. Ціна була одна з найкращих. Загалом залишився задоволеним роботою компанії.
Відповідь представника «EXPERT»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та цінами. Якщо у вас будуть ще які-небудь запитання або потреби, звертайтеся до нас. Приємних Вам покупок!
Андрій Мудрак рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Ігровий джойстик Sony PS5 DualSense Black, Замовлення №131183

Якість відмінна, швидко доставили, рекомендую.
Відповідь представника «EXPERT»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Дякуємо за те, що обрали нас!
Алина Тригуб рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Планшет Samsung SM-X205N Galaxy Tab А8 LTE 4/64 ZAE (dark grey) (SM-X205NZAESEK), Замовлення №13150

Моє замовлення 13150 . Все чудово. Швидко передзвонили, все підтвердили. Замовлення забрала на наступний день. Видали чек, все як треба, дякую, замовлятиму ще)
Відповідь представника «EXPERT»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням і тим, як швидко та без проблем отримали свої покупки. Це для нас дуже важливо, забезпечити Вас високоякісними товарами і приємним досвідом покупок. Дякуємо за те, що обрали нас!
RadzorD рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Мікрохвильова піч Liberton LMW-2076M, Замовлення №Заказ номер: 13147

Чудове обслуговування, особливо відзначилась консультант Юлія, вміння підлаштуватися під клієнта 10 з 10! Відправили в через годину після підтвердження замовлення, на рівні.
Відповідь представника «EXPERT»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук!
Vikinss рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Навушники TWS JBL Tune 230NC Black (JBLT230NCTWSBLK), Замовлення №13155

Обрала на подарунок навушники. Дякую магазину і персоналу за якісний сервіс, швидку доставку та більш ніж конкурентну ціну. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «EXPERT»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням.
Денис Головко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2023

Хотів купити: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «EXPERT»
Доброго дня, Денисе. Ми відправили Вам товар, щоправда дещо із затримкою, за що просимо щире вибачення. Тобто проблема вирішена.
Дякую, питання було вирішене ????
15 грудня 2023 Відповісти
Сергій Дубина не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Духовка настільна Samdan 2011 Red, Замовлення №14549

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Макс Матвейчук рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: ONEPLUS ACE 8/128GB BLACK, Замовлення №1795

Купив телефон ONEPLUS ACE 8/128GB BLACK, доставили в задані терміни(швидко), весь комплект, гарно упакували, з додатковою плівкою. Зателефонували не одразу по замовленню, але це не важливо.
Константин Бунич не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: EnerGenie EG-UPS-PS3000-01

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару

Юрій Костюк не рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Хотів купити: ПОСУДОМИЙНА МАШИНА CANDY HCF3C7LFW, Замовлення №11764

Сподобалося: оформлення замовлення

Замовив товар, довго чекав, вирішив їм передзвонити а номери не працюють, два з трьох взагалі не доступні.
Виправились), звязались. Товар з вітрини, без упакування. Відмовився.
19 лютого 2022 Відповісти