Burning Money не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: USB лампа Gembird NL-LEDRING-01, 3 Вт, 24 LED, 3000-7000K

Даний інтернет-магазин розміщує 0 пропозицій по товарам на Hotline. Магазин «SnamiPlus» пропонує Вам надійну комп'ютерну та побутову техніку, а також широкий асортимент товарів для дому та офісу. Ціна: 199.00 грн. Але за умовами, що вказані на сайті https://snamiplus.com.ua/oplata-i-dostavka Товари вартістю до 300 грн, відправляються тільки по передоплаті отже "Наложений платіж" - Ви оплачуєте товар при отриманні - неможливий
Юрий Свищенко рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: пральна машина, Замовлення №Samsung WW80R42LHFXDUA

Все прекрасно ! Всім рекомендую !!!
Додаю номер видаткової накладної № МТ2-0053953 .
20 червня 2022 Відповісти
vovantik68 не рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Хотів купити: Не рекомендую., Бездротовий маршрутизатор (роутер) Xiaomi Redmi AX5 AX1800 RA67 (DVB4252CN/DVB4258GL), Замовлення №2112/43

Начали предлагать другой товар. Не рекомендую.
Anton Skubko рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Видеокарта

Заказывал много разных комплектующих для ПК. Все было согласно цене . Работает отлично . Остался доволен покупкой. Спасибо , snamiplus)))
Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за отзыв! Приходите к нам снова!
Bohdan Karasenko рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Материнська плата GIGABYTE B550 AORUS MASTER

Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за хороший отзыв! Хорошего пользования!
Только заметил, что вы не приложили гарантию и чек. Свяжитесь со мной в рабочее время пожалуйста.
20 листопада 2021 Відповісти
Dima Klymenko не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Хотів купити: Видеокарта Radeon RX 6600 XT, Gigabyte, GAMING OC PRO, 8Gb GDDR6, 128-bit, 2xHDMI/2xDP, 2607/16000 M

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Магазин размещает объявления о продаже товара по скидочным ценам, при этом на сайте товар указан в наличии, а фактически он отсутствует. Такая ситуация по многим товарным позициям.
Геннадий рекомендує цей магазин
11 вересня 2021

Купив: Чайник MPM MCZ-86, White, 2200W, 1.7 л, дисковый, пластик, автоматическое отключение при закипании, , Замовлення №2109/22

Відмінне обслуговування. Дякую
Відповідь представника «SnamiPlus»
Дякуємо за гарний відгук. Будемо раді бачити Вас знов!
CheshireCat рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Память 16Gb DDR4, 3000 MHz, Goodram IRDM X, Black, 16-18-18, 1.2V, с радиатором (IR-X3000D464L16/16G, Замовлення №2108/18

Товар точь, точь как с витрины магазина, даже гарантийный талончик положили, но что особенно меня меня впечатлило это мгновенная доставка в течение суток. Магазину +100500 баллов!
Відповідь представника «SnamiPlus»
Спасибо за отзыв! Будем рады видеть Вас в числе постоянных клиентов нашего магазина!
Ілля Христюк рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Память SO-DIMM, DDR4, 16Gb, 3200 MHz, Crucial, 1.2V, CL22 (CT16G4SFD832A)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовив пам'ять, уточнив деякі питання телефоном, приїхав в пункт самовивозу і забрав товар. Гарантія 36 місяців як і сказано на сайті хотлайн. Ціна відповідає заявленій. Якось раніше не довіряв таким малим магазинам, але тут не було вибору т. я. товар був лише в 3х. магазинах. Ризикнув і не пошкодував. Рекомендую.
Відповідь представника «SnamiPlus»
Дякуємо за гарний відгук, будемо раді Вас бачити знов!
KING pwnz рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 240 GB (SA400S37/240G), Процесор Intel Core i5-10400F (BX8070110400F)

Дуже задоволений!!! Рекомендую цей магазин. Офіс знайти складно з першого разу, зате ціни в них шикарні. А на вітрині є такі товари яких нема на хотлайн, але ціна значно нижча за найменшу на хотлайн. Вам навіть знижку можуть зробити. Все працює без проблем.