Юрій Гордєєв не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi 13 8/256GB Flora Green

Пишуть ціну в доларах і придумують якийсь свій курс, котрий суттєво відрізняється від курсу в банках України, або пишіть просто ціну в гривні без прив'язок до долала, або в доларах за реальним курсом, а так обман по ціні виходить
Бодя Зорiн не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Присоединись ко всем негативным отзывам, цена не соответствует., Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB

Цена не соотстветствует заявленной, не тратьте свое время.
DIM не рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds FE Graphite (SM-R400NZAASEK)

Не відповіли на запит у telegram, товар не зміг замовити.
Anton Starikov не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A800s + Midrive RC06

Менеджер спочатку сказав що ціна на 200 грн більша, а потім що нема на складі.
Extrim не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53)

Перезвонила девушка и сказала по старой цене нет iphone 15, это просто смех.
Юлія Дольнікова не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Смарт-годинник Google Pixel Watch LTE Polished Silver Case/Chalk Active Band, Замовлення №замовлення робилось по те

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Святослав Алексеенко не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Хотів купити: Індукційна поверхня Bosch PIE631FB1E, Варильна поверхня електрична Bosch PIE631FB1E

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Намагався придбати індукційну поверхню. В наявності товару немає. Доставка лише за 100% передоплатою, у зв'язку із тим "що товар знаходиться на віддаленому складі". Оскільки це інтернет-магазин наявність складу в загалі дуже сумнівна, тому усі товари можна придбати лише після 100% передоплати.
Oleg Klimov не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Електросамокат Kugoo M365 Pro Black

Лучше обходить этот магазин стороной по следующим причинам - Менеджер представляется в начале просто менеджером, потом бугалтером, потом главным менеджером и в конце директором. - Доставку самовывозом оформить не получится из-за того что у них нет товара в нужном месте(хотя до этого говорили что есть и можно забрать) а это плюс 700-800грн - зарезервировать товар нельзя чтобы доставили на склад хотя пишут что в есть в наличии
Jhonny_G не рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Хотів купити: JBL Xtreme 3 Camo, Портативна колонка JBL Xtreme 3 Camo (JBLXTREME3CAMO)

Ціна була 8999г. При цьому коробка була вскрита, товар був частково пошкоджений, проте цей магазин називає себе офіційним дистрибютером і продає товар як новий.
Владислав Савельев не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2023

Хотів купити: Компрессор 24 л, безмасляный, INTERTOOL PT-0029

2 недели назад была сделана предоплата за компрессор, компрессора до сих пор нет, мало того, работники магазина даже перестали отвечать в вайбере.
компрессор прислали, ждал 3 недели
23 серпня 2023 Відповісти