Sergiy82 не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Хотів купити: macbook pro 14

На сайті вказана недійсна ціна товару.
Руслан Герасимчук не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Хотів купити: Портативная колонка Divoom Voombox Power black

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Доброго дня. Не раджу купувати в цьому магазин, я зробив замовлення у цьому магазині, потім сам ледве зв'язався з менеджером, почали нав'язувати свої незрозумілі умови, вимагати передоплату, не можливість самовивозу із магазину в місті Києві, відповідно не дають оглянути і перевірити товар не зробивши переплату.
Viola Chorna не рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Вакуумний стимулятор клітора для подорожей

Ніколи не писала відгуки, перший раз. Найгірший сервіс! Перше товар є, потім немає. Гроші назад потрібно просто "просити". Здивована таким відношенням
Василь Петрівський не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Хотів купити: Комбайн кухонный Bosch MUM58M64, Замовлення №120936

Сподобалося: оформлення замовлення

замовив з самовивозом, передзвонили сказали що нема в наявності але якщо скину 100% передоплату то постачальник напряму відправить товар Новою Поштою, після чого передзвонили що термін відправки протягом 7 днів і ціна більша
Shot817 не рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 44mm Black (SM-R870NZKA)

Хотел оформить заказ часов, написал с уточнением цены продавцу в телеграм, где подтвердили что цена актуальная, но после того как предоставил данные для оформления заказа начали игнорировать и поменяли цену на сайте, выставив ее в 3 раза дороже. Может быть просто ошиблись с ценой, в любом случае неприятно...
Відповідь представника «CACTUS»
Доброго вечора . Вкажіть номер вашого замовлення чи номер телефону
У меня нету номера заказа, потому что я не смог оформить заказ так как менеджер в чате меня проигнорировал после предоставления моих данных на заказ, что видно из скриншота, после чего цену поменяли, а ответа так и не поступило никакого
9 вересня 2022 Відповісти
Ярослав Нестеренко рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: Xiaomi 12 Pro 12/256GB Gray EU, Замовлення №000070929

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Мене задовольнила їх робота. Бачу, що вони стараються! Замовлення обробляв Артур. Дякую!
Артем Пікула рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB PRODUCT RED (MLPJ3)

Дякую за якісне обслуговування та швидкість, постійно купую на кактусі, хочу подякувати усьому колективу магазину, усі ввічливі, а головне професіонали своєї справи.
diabolus рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Apple Watch SE 41mm, Замовлення №119567

Отличный сервис - цена была закреплена на дату заказа, доставка товара из региона 1 день. Всё прошло очень оперативно. Точка выдачи в Киеве функционирует, в отличие от большинства других интеренет-магазинов, полностью перешедших на доставку курьерами или новой почтой. При покупке дорогостоящего товара доставка курьером или почтовой службой для меня не комфортна.
Инна Саенко рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Apple AirPods

Зробили замовлення на подарунок, обслуговувала дуже ввічлива та приємна менеджер Маргарита. Дуже швидко обробила та відправила на пошту. Дякую за вашу роботу, було дуже приємно робити покупку.
Алина Жаловская рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Сковорода Kamille 30см KM-0630IND, Замовлення №00268754

Купувала сковорідку, дуже гарний вибір товару, також менеджер Максим допоміг мені вибрати потрібну, зорієнтував по ціні. Доречі, ціна дуже приваблива та нижча, ніж в інших магазинах. Дуже задоволена покупкою та обслуговуванням, працюють дуже компетентні та привітні люди) Ціна відповідає заявленій)