steeliko не рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Хотів купити: Машинка для стрижки Babyliss T890E

Там на сайті їще й приписка - "Всі питання, пов'язані з сервісом, будуть вирішені після закінчення бойових дій." Тобто гроші зараз ніхто не поверне, немає сервісу ніхто не визначить товар справний чи брак.
6 вересня 2022 Відповісти
Да, к сожалению, у многих наблюдаю такую картину...
11 вересня 2022 Відповісти
Станислав Ларьков не рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Хотів купити: Ноутбук HUAWEI MateBook B7-410 (MDZ-WFH9A), Замовлення №119264

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Ілона Гнатюк рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: блендер gorenje hbc564qw, Замовлення №20450575594611

Спочатку, начитавшись негативних відгуків, перепитала в телеграмі чи дійсно така ціна, чи немає браку, що так дешево. Ціна актуальна, блендер повністю новий та справний, тільки коробка була трохи порвана (за що мене не попередили). Артур менеджер вчасно відповідав, наложкою відправив і посилка швидко прийшла. Все пройшло добре.
Семен Брилінський не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: PS5

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Оформив замовлення, бо продавець вказав ціну 27 947, на ділі виявилось, що в наявності буде завтра, а продають з умовою, що клієнт купить разом з додатковим ґеймпадом, зарядною станцією та чохлом для ґеймпаду (усе разом 33 тисячі). Для чого писати невідповідну ціну? Шкода витраченого часу...
Відповідь представника «CACTUS»
Доброго дня. Надайте будь ласка інформацію коли дзвонили і з якого номеру телефону ?
NarkomaN4ik59 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 серпня 2022

Хотів купити: кактус юа

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

хотел заказать плату на сайте указано что есть связался с менеджером ее нету
Vitaliy Chobotenko рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Хотів купити: Amazfit GTS2 mini black

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Silch рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller

Заказ получил вовремя. Магазином доволен. Рекомендую
Яна Головачук не рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Чохол для MacBook Pro 15

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

ДТ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 липня 2022

Хотів купити: Macbook Air M2 256gb

Я в житті не зустрічав сервісу гірше, ніж тут. Інформація – не актуальна, ціни – не актуальні, телефони – не працюють, в Інстаграмі – не допишешся, в Телеграмі – ігнорять і зникають. Таке враження, що магазину взагалі фіолетово, що є люди, котрі готові витратити у них десятки тисяч гривень. Я краще десь переплачу, але в цьому магазині і гривні не залишу, це якийсь сюр. Оцінка 0/10.
Тимофій Прокопенко не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 256GB Purple (MK7X3)