Маев Роман рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №1192

Дякую за відмінне обслуговування. Все чітко, швидко, якісно. Рекомендую!
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Sergei Sergeevich рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Fitbit Sense 2 Shadow Grey/Graphite (FB521BKGB), Замовлення №10304

Купував даний годинник - Смарт-годинник Fitbit Sense 2 Shadow Grey/Graphite (FB521BKGB), дуже все сподобалось, привітний колектив, все було масимально швидко. Однозначно рекомендую магазин. Я задоволений
Lytvynenko D. рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Машинка для стрижки + тример Philips Multigroom Series 9000 MG9730/40, Замовлення №1165

Як завжди я задоволений товаром! Продавець швидко відправив товар який прийшов набагато швидше за вказаний термін. Купляю в цьому магазині не перший раз, тому рекомендую!
Вика Маштакова рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 Glacier Blue (16672142), Замовлення №1158

Непоганий магазин з широким асортиментом. Жодних проблем з товаром досі не було. Все пройшло швидко і гладко. Дякую!
Evgeniy (CheG) рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1157

Рекомендую. Швидко й дешево
Данилов Миша рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Електробритва чоловіча Philips Norelco Shaver Series 7600 S7886/84, Замовлення №1141

Все чудово. Магазин працює як годинник. Доставка так само. Персонал ввічливий та шустрий. Я задоволений на 100%
Деревська Ліза рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook 16X K3604ZA (K3604ZA-MB054), Замовлення №1132

Відмінно. Відправили швидко, товар прийшов якісно та надійно запакований. 100% буду рекомендувати
Artem рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1136

Крутий магаз, дуже приємні ціни і супер швидке відправлення товару. На питання відповідають чітко і розгорнуто. Дякую за чудовий сервіс.
pgn2k17 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №1099

Alex Chabanets рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №1137

Замовлення виконали швидко, вчора оплатив в той же день відправили поштою. Пакування, від розбиття при доставці, було зроблено добре. Продукція оригінальна, серійний номер співпадає з базою apple.