Def Tones рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Студійний монітор T5V, Замовлення №31191

Товар доставили в день замовлення. Що дуже сподобалось. Є можливість оплати частинами. Видали чек. Загалом, все добре. Буду замовляти ще. Дякую!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Татьяна Зерницкая рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: casio g-shock ga-2100-1a1er, Замовлення №31111

Купила годинник в подарунок сину, дуже задоволені! Товар відповідає рекламі та опису! Дуже дякую
Влад Шатало рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Програвач вінілових дисків TN-3B Cherry (TN-3B-A/CH), Замовлення №31034

Купити програвач, на жаль, так і не вийшло, але з причин з мого боку (магазин тут абсолютно ні до чого). Весь цей час отримував підтримку від представника магазину, шукаючи вихід із становища. Коли довелося скасувати замовлення, без зайвих питань повернули кошти вже на наступний день. Однозначно рекомендую магазин, хоч покупку і не вдалося завершити, загляну до них ще
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Владислав! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Юрий Сова рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: товари для вінілового програвача, Замовлення №30909

Замовлення 30909 викупив, задоволений. Є покупки частинами через Моно ,що чудово. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Юрій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Сергей Ситало рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: 31030, Tringle borea br02 connect, Замовлення №31030

Покупкою задоволений! Спочатку отримав відповіді на питання, що цікавили, телефоном, а потім і сам товар - швидко і якісно. Самою акустикою задоволений, саме те, що хотів і очікував!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Сергію! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Serhii R. рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Саундбар SR-C30A Black, Замовлення №30905

Щира дяка магазину за дуже швидке обробку замовлення та доставку. Все було дуже зручно, з задоволенням буду купувати ще!
Denis Vetrov рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Напольная акустика Klipsch Reference Premiere RP-8000F II Ebony, Замовлення №30892

Магазин супер. Доставили дуже швидко, все гарно упаковано. Вже не перший замовляю аудіотехніку. Задоволений на 100%.
Den28 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Sharp 40FG2EA, Телевізор 40FG2EA (2T-C40FG2EL2AB), Замовлення №30895

Поломался телевизор на кухне. В 11 утра созвонился с менеджером магазина. После консультаций, была выбрана официальная модель Sharp 40FG2EA. В 15 часов я встретил курьера от Techzone около своего дома. Привезли новый, запечатанный телевизор. Про сервис от продавца - сказано всё. Рекомендую.
Victor100 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Nobles fokus pro, Замовлення №30720

Рекомендую данный магазин! Покупал наушники на подарок,сроки от контакта с продавцом ,заказа и доставки товара - в течение 3 часов !! При том что другие магазины или отвечали что нет в наличии или доставка 2-3 дня! почтой. Приятный вежливый менеджер и быстрая оперативная доставка.Товар продали новый в заводской упаковке (не опен бокс,идеальное состояние,открывали для проверки и т.п. как сейчас у многих магазинов) Остался доволен ,буду обращаться еще .
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Віктор! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Despair1992 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Комбопідсилювач Rumble 40 Combo, Замовлення №30485

Швидко, чемно, якiсно. Рекомендую!