12 серпня 2022

Купив: Минисистема Kenwood M-9000S Silver, Замовлення №21490

Вдячний за швидке та професійне обслуговування. Особливо ввічливе ставлення працівників. Рекомендую!)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу! З повагою, відділ контролю якості обслуговування.
Alex2509 рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Саундбар JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLK), Замовлення №21470

Дуже задоволений покупкою та допомогою з вибором!Окреме Дякую Анастасії! Всім рекомендую!
Сергей Бутенко рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Навушники вкладиші бездротові TWS JBL Wave 200 Black, Замовлення №21429

Купив дочці бездротові навушники. Товаром вона задоволена.Приємна ціна,а головне-оперативність та пунктуальність кур'єра.Обіцяли на завтра,привезли сьогодні у зручний час.Дякую.
mick05 рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Стойка для гитары двойная Quik Lok QL694, Замовлення №21395

Відмінний магазин. Актуальна ціна і швидкість виконання. Рекомендую.
Vitalii Dobronravov рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Портативная колонка JBL Link Music Gray (JBLLINKMUSICGRY), Замовлення №21227

Все прошло четко и операсивно, сразу перезвонили, и доставили в оговоренный срок!
Ruslan Olkhovsky рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Alhambra 4P

Замовив гитару, доставили вчасно, без пошкоджень :) Рекомендую магазин.
Андрей Анучин рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen, Замовлення №21311

Швидка реакція на замовлення, запропонували доставити в той самий день, дуже швидко. Дякую.
Volodymyr Fedotov рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Focusrite Scarlett Solo 3 Gen

Замовлення було опрацьовано й доставлено оперативно. Все відповідає заявленому
egorslav рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Микрофон

Спасибо за великолепоэное обслуживание!помогли разобраться,все быстро и четко!
Anton Pavlyk рекомендує цей магазин
2 серпня 2022