Kirill Gritcenko рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Bowers & Wilkins PX7 S2 Blue, Замовлення №30137

Замовляв тут навушники. Послухавши зрозумів що це не звук моеї мрії, тож вирішив обміняти їх. При першому зверненні були проблеми (мені відмовили), але після другого звернення питання вирішили протягом доби.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Сергій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Serhii Lutsiv рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: ЦАП и усилитель iFi xDSD Gryphon, Замовлення №№30088

Нещодавно купував на подарунок аудіо техніку, хоча були певні нюанси із формуванням ціни і наявністю товару, оператори магазину пішли на зустріч і все зробили в мою користь. Доставка, оплата і зовнішній вигляд товару на високому рівні. Рекомендую цей магазин і сам ще не раз зайду за різноманітною технікою
Відповідь представника «Techzone»
Ян не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 грудня 2023

Купив: Програмне забезпечення Ableton Live 11 Standard UPG from Live Lite, Замовлення №29950

Зробив замовлення о 5-й, відразу сплатив, магазин не може відразу відправити код з ліцензією, хоча було 50 хвилин до закриття. "Всє уже пашлі дамой. Ждітє завтра". Не рекомендую
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
380978766247 рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Bowers & Wilkins PX7 S2 Black, Замовлення №29600

Купив у цьому магазині собі подарунок у вигляді навушників Bowers & Wilkins PX7 S2 Black. Обслуговування на висоті, зробили невелику знижку на навушники, що дуже приємно! Буду ще в подальшому звертатись!
ОК рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Steel White (JBLFLIP6WHT), Замовлення №29393

Спеціально повернулась написати відгук, бо це одна з моїх найшвидших покупок) Замовила в останні вечір розпродажу Чорної п'ятниці, в понеділок зранку відправили, а ввечері того ж дня я вже гралась зі своєю новою колоночкою)
hokersed рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: DALI Spektor 2 Light Walnut, Замовлення №29255

Купував у цьому магазині колонки. Хлопці молодці, сервіс на вищому рівні. В цілому враження від магазину дуже приємні, 100 відсотків буду ще звертатись. Єдиний недолік це те що 60 відсотків товару який на сайті пишеться "є в наявності", по факту немає.
PosledniuVdoxx рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №29219

A S рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Чоловічий годинник Casio G-Shock GA-100-1A1ER, Замовлення №---

так швидко ще нічого не доставляли дякую)
Влад Войчук рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Зарядная станция Bluetti EB3A Portable Power Station, Замовлення №29147

Чудовий магазин, рекомендую.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Влад! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Жанна Перебейнос рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Bluetti PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (930692, Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №29130

Хочу поблагодарить магазин Тechzone,а в частности Антона за добросовестную работу.Большое спасибо.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Жанна! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!