Жанна Перебейнос рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Bluetti PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (930692, Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №29130

Хочу поблагодарить магазин Тechzone,а в частности Антона за добросовестную работу.Большое спасибо.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Жанна! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Юлия Л рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №29069

Станцію привезли за годину десь після замовлення (по Києву). Хоча хотіли привезти її і ЩЕ бистріше, але мене не було вдома. Менеджер та курьер приємні та із почуттям гумору. Чек, інструкція - все ок. Рекомендую
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Юлія! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Gymbobobo рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Green (JBLCHARGE5GRN), Замовлення №28843

Рівень сервісу-можливість доставки через 15хвл. Рекомендую до співпраці. З повагою.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Геннадий Францишко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №28778

Замовив зарядну станцію, привезли на наступний день, разом з кур'єром перевірили функціональність, замовленням залишився задоволений
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Генадій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Кирило Фокін не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692)

Замовляв зарядну станцію. Продавець, певно, так і не зміг зрозуміти, що з нею коїться і де вона пропала. Спочатку вона заходила на склад два тижні, потім проходила сертифікацію тиждень і потім ще відвантажувалась тиждень (спойлер: вона так і не відвантажилась). Через місяць після замовлення продавець просто почав ігнорувати мене. Не рекомендую, обходьте стороною.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення.
На скріншоті все видно. І не треба писати, що номер неправильний, як ви писали це іншим покупцям.
18 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «Techzone»
Доброго дня. Номер замовлення 27113 неправильний. Будь ласка, вкажіть правильний номер замовлення.
20 жовтня 2023 Відповісти
Так тому що мій номер #28116. У вас автовідповідач коментарі переплутав.
20 жовтня 2023 Відповісти
Archie Goodwin рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Rega System One Black, Замовлення №28573

Отримав дуже якісну консультацію з приводу обраного товару та можливих альтернатив. Вирішив зупинитися все-таки на обраній моделі. Товару не було в магазині, але в день замовлення ближче до кінця дня кур'єр привіз мені систему додому. Якісний сервіс
AntonYan рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Підставки для акустики Kanto SP32PL (Black), Замовлення №28422

Оперативно зв'язались і перевірили залишки, відправили кур'єром в день оформлення(замовляв приблизно о 16:30), стійки оригінальні, ціна менша, ніж у конкурентів, доставка безкоштовна. Дуже задоволений, магазин рекомендую
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Антон! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Надя Хоменчук рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser CX 80S, Замовлення №28404

Замовила навушники,були в наявності , забрала в той же день з товарним чеком. Рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Надія! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Олександр Тюняєв рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №28279

Супер, що є оплата частинами. Все привезли в срок, як обговорили
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олександр! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Андрей Бондаренко рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Інтегральний підсилювач Cambridge Audio AXA35, Замовлення №28236

Очень понравилась работа менеджеров магазина.товар был в наявности,заказ приняли быстро доставили товар в течении часа.рекомендую этот магазин
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Андрій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!