Вика Лозицкая рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Grey (JBLCHARGE5GRY), Замовлення №28075

Купила колонку в цьому магазині. Дуже задоволена, все добре, колонка топ, сусіди раді ( може й не дуже, але кого то хвилює, до 22:00:))) Хлопці з магазину круті, приємні в спілкуванні, все чітко, без затримок, як домовились. Ну просто котики. Короче, всім раджу!)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Вікторія! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Nazar Nakonechnyy рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: AV-ресивер Onkyo TX-NR6100 Black, Замовлення №28133

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Назар! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Лебедев Андрей рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: JBLquantum350, Замовлення №28094

Придбав цю комп'ютерну гарнітуру, доставили в той же день, дуже нею задоволений. Дякую магазину за швидку обробку замовлення та миттєву доставку.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
shkurik рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: стійка для акустичної системи Isoacoustics Стойка для монитора APERTA Black, Замовлення №27983

Дуже позитивні враження від співробітників магазину. Що було мені незрозумілим: вічливо і оперативно вирішила Підтримка магазину. За що їм вдячний. Так тримати! І до нових покупок у вашому магазині. Всім задоволений. Однозначно рекомендую!
Angella рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Anker 521 PowerHouse - 256Wh 200W (A1720311), Замовлення №27950

Позвонили відразу після оформлення замовлення. Відразу відправили. Доставка була безоплатна, що дуже чудово! Рекомендую!
Анатолий Анатолій рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №27812

Купляв навушники в цьому магазині, довго сумнівався щодо оригінальності, бо ціна занадто приємна. Відправили навушники в той же день як я зробив замовлення, без проблем перевірив їх по всім критеріям які вказують на оригінальність. Тому покупкою дуже задоволений, якість і звучання на найвищому рівні, дякую магазину за швидку та якісну роботу.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Анатолій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
John Foux рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Anker 521 PowerHouse - 256Wh 200W, Зарядна станція Anker 521 PowerHouse - 256Wh 200W (A1720311), Замовлення №27762

rnuxk рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Superlux HD681B, Замовлення №27838

Очень хороший магазин!
fedorov8dima рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №27810

Купував в цьому магазині навушники. Всім задоволений, гарний сервіс та ввічливі співробітники.Товар відповідає якості. Дякую.
Олег Король рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Magnat MTT-990 black, Замовлення №27517

Дуже хороший магазин.Вже третю покупку здійснив у ньому.Цього разу Magnat MTT-990,програвач вінілу.Приємно було співпрацювати з продавцем Олексієм.Ввічливий і компетентний.Швидко оформив замовлення і вказав дату доставки.Товар прийшов своєчасно.Покупкою задоволений.Апарат має помпезний вигляд,а звучить ще краще.дуже рекомендую цей магазин ...
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олег! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!