GGG рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM (912-V513-619), Замовлення №12567

Хороший магазин, знайшов на хотлайн, перевірив на сайті MSI, що є партнером Загалом задоволений обслуговуванням, через декілька місяців перетелефонував менеджер, обсудили нюанси. Такі як додавання номеру ЕН та статус замовлення в особистому кабінеті сайту (так як цієї інформації там немає). Також обсудили вказання оголошеної вартості (магазин вказує меншу ніж є, аби покупець з'єкономив кошти, але магазин бере всі ризики на себе)
Ruslan_T рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G54 12/256GB Dual Sim Midnight Blue (PB0W0006RS), Замовлення №0000-91037

На сайті миттєво зв'язався з консультантом отримав відповіді на всі питання. Телефон відправили в той самий день, запакували так що посилкою можна хоч футбол грати, товар не пошкодиться. Покупкою задоволений, вся інформація заявлена продавцем є актуальною. Рекомендую магазин для покупок.
Viktor Cholach рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: ABS, PETG filament, Замовлення №35977

Обслуговування на вищому рівні, товар в наявності, ціни на товар приємно здивують рекомендую цей магазин
Євген Борисич рекомендує цей магазин

Купив: PLA,ABS,PETG, Замовлення №36856

Придбав філамент у цьому магазині. Обслуговування та товар дуже гарний. Дякую.
Євгеній Рейзлер рекомендує цей магазин

Купив: Філамент pla, Замовлення №35370

Все супер
Nazar Zap рекомендує цей магазин

Купив: Повітряне охолодження Jonsbo PISA A5 White, Замовлення №36815

Придбав башню, поки не тестив але обслуговування добре, відправили і прийшло швидко, запаковано теж, рекомендую
Serhii Brylev рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Білий PETG Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, білий, Замовлення №36019

Магазин як завжди на висоті. Якість товару відмінна
Vetal Minko рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: філаментна ніть креалити, филаментная нить креалити, филоментная , Замовлення №35804

Нормальний товар , качественний, упаковка гарна. Доставили в срок
Володимир Грядушкін рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор 25x25x10мм, 24В (3205010374), Замовлення №35689

Все чудово, дуже швидко, і все ідеально підійшло.
ArchLich рекомендує цей магазин

Купив: Десктоп Business B45 (B45v12), Замовлення №36366

Единственное - корпусный кулер был малость шумноват для меня, попросил заменить на более тихий, с небольшой доплатой - сделали буквально при мне, за полчаса. Общаться с менеджерами очень приятно, тот редкий случай, когда клинтоориентированность для продавца - не пустой звук. В итоге очень доволен, 5/5!