Volodymyr Voloshyn рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: AORUS GeForce RTX 4080 SUPER MASTER 16G (GV-N408SAORUS M-16GD), Замовлення №33495

Дуже швидко опрацювали та доставили замовлення. Якісно упаковали. Заводська упаковка та пломби цілі. Все працює ідеально.
TkVlSe рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Блок живлення ASUS ROG STRIX 650W 80+ Gold ROG-STRIX-650G, Замовлення №13320

Мені все сподобалось. Проконсультували, товар відправили швидко. Чек поклали, запакували гарно, товар повністю новий, ціна відповідала заявленій. Через деякий час передзвонили дізнатися чи все гаразд, розумію що це реклама та маркетинг, та все одно приємно.
EvgenS рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Відеокарта Аsus ROG Strix GeForce RTX4090 OC Edition, Замовлення №35274

При замовленні обраного товару все пройшло якісно та вчасно. Комунікація з менеджером чудова.Товаром задоволений.Рекомендую.
Sklyarov Aleksey не рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Неттоп Business B19 (B19v01), Замовлення №30504

Менеджери не могли дати відповіді яка пам'ять використовується в комп'ютері. Рекомендували замість двух планок пам'яті поставити одну.
PetrovRP рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Відеокарта Radeon RX 6500 XT MECH 2X 4G OC, Замовлення №33871

Купував відеокарту через оплату частинами. Менеджер передзвонив через 5-10 хвилин і в додатку (банку) відразу з'явився запрос на підтвердження операції. Товар відправили на наступний день. Покупкою задоволений.
Natalya Horbova рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: PETG Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, білий, Замовлення №11178

Добра комунікація менеджера і ввічливе обслуговування. Пластик гарної якості. Швидка доставка. Замовлятиму ще.
Петро Мисаковець рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: 3D-принтер Ender-3 V2 Neo, Замовлення №31886

Олена Карпович рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: 3D-принтер CR-10 SE, Замовлення №31915

Якістю принтера дуже задоволена, раджу
Yurij Klimenko рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Вентилятор 40x40x10mm, 24V (4004110027), Замовлення №№ 10762

Війшов з ладу вентилятор на 3D принтері Enger 3 Pro. Замовив його в цьому магазині. Оператор повідомив про наяність на складі. Приємно вразила ціна. Швидко відправили. Оригінальний від Creality. Тихий, працює відмінно. Рекомендую магазин.
NEXUZ рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Gigabyte geforce rtx 3060 gaming oc 12gb gddr6 rev 2.0, Замовлення №30291

Купував відеокарту 3060, все дуже добре, приємний магазин, рекомендую)