maks kovbar не рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Хотів купити: Нож Ganzo G727M-GR

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Eugene Novikov не рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: Термометр Gipfel 38 см 5906, Замовлення №230600

"Товар є у наявності, але у віддаленому складі" означає наступне: "Товару в нас нема, але ми його зараз придбаємо й перепродамо Вам".
Відповідь представника «Магазин посуду»
Євгене, Доброго дня! Товар, який вас зацікавив, дійсно знаходиться на віддаленому складі. Для його переміщення потрібен час. У нас є багато товарів, які ви можете придбати день-у-день, або навіть за годину після замовлення, але тримати в самому центрі міста асортимент понад 50 000 товарів (який представлений у нас на сайті) неможливо фізично. І так, ви праві, будь-яка торгівельна компанія закуповує продукцію у виробника, а потім продає її вроздріб. Шкода, що вам не підійшли терміни доставки. Гарного дня!
Склад такий віддалений, що треба везти товар у центр міста, а не просто підготувати накладну, роздрукувати її на складі й віднести разом з товаром до найближчого відділення Нової Пошти, які вже скоро на кожному розі будуть. Шановні, якщо ви продаєте товар через інтернет, вам взагалі не потрібний склад у центрі, все можна й треба відправляти з будь-якого місця. Інші продавці вже навчилися казати як воно є й так й кажуть: "Перевіримо наявність в імпортера, замовимо й надішлемо Вам" й не годують байками про віддалені склади.
20 січня 2022 Відповісти
Alexandr Kalenkov не рекомендує цей магазин
27 листопада 2021

Купив: ножиці кухонні Ножницы для птицы 25921-100, Замовлення №960932

Когда попытался воспользоваться ножницами по назначнию, они просто развалились в руках, на соединении оказалась сорвана резьба. Думаю брак заводской. Гарантия 14 дней, не починить и не вернуть уже. Не знал что так можно. ХитрО.
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: блюдо Блюдо овальное "Цветочная акварель" 25см, стеклокерамика (ST-30066-16005)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, відвантаження товару

Заказала здесь так как такого блюда не было больше нигде.Доставка прошла без проблем,упаковано ну очеень надежно,все пришло в целости.Цена не завышена.
Atom Antonio рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: Термос вакуумный Mega 0.75 л М PR075, Замовлення №822545

Заказом доволен. Хороший ассортимент.
Taras Yarema рекомендує цей магазин
14 липня 2020

Купив: Contigo cortland 2095011

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробив замовлення, перетелефонували, уточнили дату відправлення. Наче все добре.
261920 не рекомендує цей магазин
7 вересня 2019

Хотів купити: Каструля 6367467, Замовлення №655267

Divine Comedy рекомендує цей магазин
1 серпня 2019

Отличный магазин, все прошло без проблем и мои прекрасные фарфоровые кружечки теперь радуют меня! Посылочка хорошо упаковывается!
30 травня 2019

Купив: Сковорода без крышки maestro 26см 4026-mr, Форма для випічки AL-4996.25, Замовлення №827993

Oчень быстро и вежливо приняли заказ, отправили в тот же день. Посуду прекрасно упаковали, все дошло в целости и сохранности))). Молодцы!!!
ion2356 рекомендує цей магазин
14 березня 2019