Светлана рекунова не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Двері Діва сандал ПО60.

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купили дві двері у туалет і ванну. На доставку чекали два тижні. Обслуговування ніяке. Привозять і викидають біля під'їзду. Якщо в тебе немає чоловіка тягни у квартиру як хочеш, або заплатити водієві і доставка виходить на 100грн. дорожче. Двері привезли різні. На одних скло з однієї сторони гладке, з іншої ні. На других, з двох сторін гладке (дякую що хоч не прозоре). Змирилися з тим що є, поставили такі, щоб не зв'язуватися з ними ще раз і не псувати собі нерви.
Алексей Зиновьев не рекомендує цей магазин
20 липня 2019

Купив: Видеокарта GF GTX 1060 3Gb GDDR5 G1 Gaming Gigabyte, Замовлення №1cXzeBh6e22

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Дмитрий Юрьевич рекомендує цей магазин
21 березня 2019

Купив: Смартфон iPhone X 64GB Space Gray (MQAC2), Замовлення №63527

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Покупал телефон, помогли подобрать все для телефона как и хотел, обслужили превосходно, общением с менеджерами доволен. Доставили по Киеву очень быстро и в назначенное время.
Igor Vyshnevskyy не рекомендує цей магазин
5 березня 2019

Хотів купити: Смартфон Mi 8 6/64GB Black, Замовлення №mi 8

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Однозначно не рекомендую. По порядку. На иконку перезвонить не реагируют. Дозвонился сам. Больше шести минут слушал, как они заняты. В разговоре постоянно уходят от вопроса о прошивке телефона. Настойчиво навязывают дополнительные платные услуги. С горем пополам, оформили заявку. К вечеру появился треккинг номер посылки. Через час пропал. И тишина. Через сутки дозвонился. Оказывается отозвали посылку. Причина - товар значительно подорожал. Вот такая работа.
19 листопада 2018

Купив: смартфон меузу м6

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «TECHNO-KYM.COM.UA»
добрый день напишите пожалуйста номер заказа или чека для проверки информации по поводу акционного комплекта аксессуаров - у вас всегда есть выбор взять просто телефон или взять телефон + те аксессуары, которые все-равно придется покупать, НО со скидкой в 200 грн. и в чем подвох? вам делают выгодное предложение, а вы, не разобравшись, пишите что дешевле на другом сайте. посчитайте доставку. лучше всегда все брать в 1 магазине. а при цене на основной товар на 200 грн дешевле выгода очевидна. но видимо не для всех. желаем удачных покупок!
18 жовтня 2018

Купив: Відеокарта Radeon RX 570 8GD5 NITRO+ (11266-09), Замовлення №26532

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, сервісна підтримка

Нужна была видеокарта, не могла определиться какая подойдет, менеджер рассказала и подсказала, что именно мне нужно, чтобы и цена приемлемой была и для работы подходила. Заказ пришел довольно таки быстро, что очень порадовало. Работа карты на отлично.
Mak Mak рекомендує цей магазин
9 жовтня 2018

Купив: XIOMI REDMI NOT 5 3/32

Заказал в этом онлайн магазине для жены смартфон redmi not5 3/32 в голубом цвете,оператор девушка перезвонила через 10 сек.ответила на все вопросы чётко и без лишних подробностей,в этот же день заказ отправили новой почтой.Всё забрал через день без проблем.Магазином и обслуживанием остался доволен, СПАСИБО за помощь при заказе и оперативность.Теперь главное чтобы смарт работал как часики.Рекомендую этот интернет магазин,если надумаю что-то брать из техники обязательно загляну сюда!!!
Борис Борисыч рекомендує цей магазин
2 жовтня 2018

Купив: Планшет Galaxy Tab A 7.0 LTE Black (SM-T285NZKA), Замовлення №26514

Прокопович рекомендує цей магазин
28 вересня 2018

Купив: Видеокарта Sapphire Radeon RX 470 4 GB Mining Edition GDDR5 Bulk (11256-28) || В, Замовлення №26596

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

У нас в сільському клубі вийшла з строю відеокарта ноутбука, в селі сервісів немає, тому знайшли потрібну річ в цьому інтернет магазині, зв'язалися по телефону, менеджери підтвердили наявність, що нас порадувало і швиденько оформили замовлення, відправка теж відбулась без затримки, доставили нам товар цілий і неушкоджений, дякуємо всім в магазині, тепер ми знову маємо робочий ноутбук.
Oksana Sokolova рекомендує цей магазин
27 вересня 2018

Купив: SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 SM-T585 16GB 3G LTE BLUE (SM-T585NZBA) UA-UСRF, Замовлення №263

Покупала в этом интернет-магазине себе планшет SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 SM-T585 16GB 3G LTE BLUE (SM-T585NZBA) UA-UСRF. Менеджер помог оформить заказ по телефону. Цена, считаю, не дорогая. Получила заказ в оговоренные сроки, предоставили гарантию на год, оплатила уже после доставки. Я довольна покупкой.