Dmytro Nazarivskyi рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 11 8/128GB Wi-Fi Dark Grey (SM-X700NZAA), Замовлення №3693

Все ок, товар був у наявності, доставив кур'єр у той же день
Алина рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa0031dx (68U87UA), Замовлення № 3594

Придбала ноутбук в даному магазині. І це вже вдруге, вирішила залишити команді відгук. Безкоштовно запропонували зробити лазерне гравіювання. Зранку зробила замовлення, вечором вже самостійно заїхала забрати готовий ноут. Можу з впевненістю рекомендувати
Наталія Володько рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook Flip 14 TM420UA (TM420UA-IS79T), Замовлення №3450

Дитині для навчання брали ноутбук. Обирали між ASUS і Lenovo. Порадившись з консультантом Мариною, зупинились на ASUS, він був ще й в акції, з можливістю на перспективу збільшити SSD, якщо буде малувато. Засмутило, що не було в магазині одразу сумки під нього, але вже замовили. Гарантію магазин надав, операційна система встановлена, фактично ми вікрили і одразу користувались, без усіляких додаткових налаштувань тощо. Сучасний, легкий ноут і ми задоволені послугою. Дякую))
Ілля рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 4/64GB Wi-Fi Black (SM-T733NZKA), Замовлення №3510

Цена была самая низкая, важно было заехать и забрать лично, проверив перед покупкой. Планшет был запечатан, чек, гарантия. Продавец все рассказал, показал. Сразу помог настроить под меня. Раньше было скептическое отношение к интернет-магазинам, но такие цены, как ломят сети с офлайн магазинами, вынуждают идти в интернет. И, как оказалось, нет смысла переплачивать. Мне все понравилось. Рекомендую магазин.
Оксана рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R body (3075C065), Замовлення №3573

Для репортажної зйомки на Сході потрібно було терміново 4 камери. Швидко, зрозуміло, з гарантією. Дякую менеджеру Михайлу за окрему знижку!
Паша рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Стабілізатор для камери DJI RS 3 Pro Combo (CP.RN.00000218.01), Замовлення №3576

Замовлення було Новою поштою, БЕЗ комісій приймають оплату на картку, що вже рідкість. Зручно отримати в поштоматі під будинком.
Андрей рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Beats by Dr. Dre Fit Pro Sage Gray (MK2J3), Замовлення №3577

Продавці- консультанти молодці! Розказали, показали, розвовіли про переваги, все дуже дружелюбно, без надмірної, нав‘язливої уваги. Хороший магазин.
Евгений рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Smart колонка Google Nest Audio Chalk (GA01420), Замовлення №3581

Гарна команда консультантів. Швидко допомогли підібрати колонку "не за всі гроші світу" ;)
Юрий рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga 7 16IAP7 (82QG0001US), Замовлення №3590

Вже не вперше тут купую техніку і не раз консультувався. Завжди обслуговування на найвищому рівні + знижки.
Ekaterina Andreeva рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 11 8/128GB Wi-Fi Dark Grey (SM-X700NZAA), Замовлення №3592

Вражаючий вибір товару та високий сервіс продавців!