Станислав Пинковский не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеокарта ROG-STRIX-RTX4080-O16G-GAMING, Замовлення №№ 232974589

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Alex Bortyuk рекомендує цей магазин

Купив: Велокомп\'ютер Garmin Edge 840 , Замовлення №№234601890

Валерія Коломієць рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A546ELGD), Замовлення №234590796

Придбала в цьому магазинчику Телефон Samsung Galaxy A54 5G 8/256 GB Awesome, ціна на нього була одна із найнижчих, в порівнянні з іншими магазинами. Ризикнула, оплатила одразу всю суму на рахунок, відправили досить швидко, оператор був на зв'язку, в результаті отримала шикарний телефон, дуже задоволена! Гарантію та чек прислали по електронній пошті, все можна роздрукувати. Однозначно рекомендую, і магазин, і цю модель телефону!
Андрей Кур`ята рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук TUF Gaming F15 FX506HF (FX506HF-HN014), Замовлення №234637515

Хороший сервіс Замовлення виконано вчасно
Марина Тиханкова рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат ZV-E10 kit (16-50mm) Black (ILCZVE10LB.CEC), Замовлення №234423258

Через деякий термін користування фотоапаратом в мене виникли деякі проблеми з ним. Магазин швидко замінив фотоапарат по гарантії, за що їм дуже вдячна! Рекомендую цей магазин!
John Smith рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Відеокарта TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №234709690

Дуже швидко відповіли, замовлення прийшло в належному стані, все було запаковано під заводськими пломбами. Чек та гарантія на 36 місяців отримали в електронному вигляді. Попросили не велику передоплату за доставку як гарантія того що товар буде отриманий. Різницю по оплаті буле змінено. Найкраща ціна в Україні була + реальна гарантія 36 місяців. Рекомендуємо цей магазин.
Богдан Клименко рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №234547672

Все надійшло вчасно та якісно, магазином і товаром залишився задоволений.
Irina_0209 рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G SM-A5460 6/128GB Awesome Graphite, Замовлення №234581532

Обслуговування сподобалось. Ціна співпала с заявленою. Відправили швидко. Покупкою залишились задоволені. Рекомендую!
Petro Balog рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S24+ SM-S9260 12/512GB Onyx Black, Замовлення №№234580331

Замовив смартфон Samsung Galaxy S24+ SM-S9260 12/512GB Onyx Black, на процесорі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (для Азії). Телефон вислали того ж дня, ввечері вже був у відділенні, отримав наступного. Навіть операційну систему вдалося відразу українізувати, хто попереджали, що українізації на цій моделі і для цього ринку немає, хіба англійська. Проте все є. Задоволений товаром, працює на всі 100.
Yehor Mytnyk рекомендує цей магазин

Купив: mata quest, samsung galexy bads 2 pro, Замовлення №234529850

Гарний магазин, користуюсь їм декілька років, ніколи не виникало проблем