Алексей Богданов рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V XL FR, Замовлення №30940

Все класно. Компетентний менеджер. Відправили згідно термінів. Шини відповідають опису.
Влад Матюша рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Continental Trail Attack 3 120/70 R19 60W TL F Continental Trail Attack 3 170/60 R17 72W R TL, Замовлення №30991

Товар доставили раніше ніж обіцяли.
Andrew Dol рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (120/70R17 58W), Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (170/60R17 72W), Замовлення №30932

Чесно кажучі, не очікувано якісний сервіс, актуальна ціна, і доставка швидше, ніж вказано. Рекомендую магазин. Приємна ціна на гуму. Нижче, ніж у багатьох конкурентів.
Donen рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Vredestein wintrac 215/60 R16 99H XL, Замовлення №#30903

Замовив гуму Vredestein wintrac 215/60 R16 99H XL, отримав за 11 днів. Гума виготовлена в кінці 2023 року, тож я цілком задоволений покупкою.
Ivan рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Tracker (110/100R18 64R), Замовлення №31017

Вже вкотре замовляю мото шини тут. Ціна нормальна, є у наявності, відправили у суботу в день замовлення. Дякую.
Nazar Kuzo рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Літні шини Continental PremiumContact 7 (225/45R18 95Y), Замовлення №31009

Все пройшло супер. Ввічливо спілкувались, змогли швидко оформити замовлення. Купляв 2 шини.
Відповідь представника «Metrader»
Вітаємо, чим повернення товару не сподобалось? Ви нічого не повертали.
Вибачте, це було дивно сформульоване запитання від hotline. Я не до кінця зрозумів чи повинен я відповідати «так» на послугу якою не користувався, тому відповів «ні», але не очікував що це буде трактовано саме так
8 квітня 2024 Відповісти
realmrmax рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Літні шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV (235/55R18 100V), Замовлення №30724

Андрей Палагеча рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (150/60R17 66W), Замовлення №30652

Никита рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Sailun Atrezzo ZSR Suv 275/40 R20 106Y XL , Sailun Atrezzo ZSR Suv 315/35 R20 110Y XL , Замовлення №30493

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Сроки доставки та дата виготовлення комплекту гуми - все у нормі. Але ціна виявилась більше, чим була вказана на сайті.
Відповідь представника «Metrader»
Спасибі за відгук, а підкажіть чим Вам фіскальний чек не вгодив?
Аноним Анонимус рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (140/70R17 66W), Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (110/70R17 54W), Замовлення №1706721417

Купував гуму Michelin Road 6 під замовлення, спілкувалися у Вайбері. Попросили прислати завдаток 20%, прислав. Гума була відправлена у зазначений термін (10-14 днів з моменту оплати завдатку). Замовляв звичайну версію, прийшла швидкісна ZR. Не критично, але бажано було б попередити. Ввічливий менеджер. На майбутнє готовий знову замовляти у цьому магазині. Оцінюю на 8.75 з 10.
Відповідь представника «Metrader»
Вітаємо, мотошини Мішеліна модельного ряду Road 6 чи Power 6 у яких індекс швидкості W чи Y усі мають маркування ZR. Тому звичайних версій не існує. Їх можна знайти лише в простіших моделях.