Юрий Кириенко рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Кутовий диван , Замовлення №9913-01

Заказывал угловой диван " FABENE ROMA" Хороший добротный диван. Сделан качественно. Цвета соответствуют. Доставили быстро, всем рекомендую. Отдельное спасибо менеджеру Иванке. Помогла с выбором. Посоветовала как и чем лучше, дешевле доставить. Профессионал своего дела. Такого работника нужно ценить. И дать премию к новому году.
Андрей Стодоля не рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Хотів купити: VILLEROY & BOCH VENTICELLO 9M80S101

При уточнении стоимости мне ответили, что цена указана при условии приобретения этого товара с другим товаром. На странице не отражены данные условия.
Saracen Cokk не рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Ширма ДекоДім

Заказ не отправили вовремя. С даты заказа прошло больше 15 дней. Обещали доставить через неделю. При повторном звонке пообещали что товар отправят на следующий день. Товара до сих пор нет. Деньги взяли наперед. Категорически не рекомендую.
PetrovychSS не рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Хотів купити: Душові двері в нішу Radaway Treviso DW 90 (32303-01-01N), Замовлення №2880

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Замовляв Душові двері в нішу Radaway. На сайті вказано, що є в наявності, безкштовна доставка у відділення Нової пошти, оплата після отримання. Після розмови по телефону вияснилось, що дана модель знята з виробництва і таких дверей немає, запропонували інші значно дорожчі і доставка після 100% предоплати.
Тетяна_ не рекомендує цей магазин
3 березня 2020

Купив: Дзеркало Арбор Древ Регіна сосна 600х1000 (DZ1), Замовлення №1896

Замовляла дзеркало Арбор Древ Регіна в кольорі яблуня локарно, замовлення прийняли, обслуговування чудове, виготовили в зазначені терміни, доставили, але... в кольорі темний горіх. Пояснити чому так сталося мені не можуть. Тому, незважаючи на всі плюси, не рекомендую... Товар не відповідає замовленому
Відповідь представника «4KYTA»
Доброго дня Тетяно! Ви замовляли Дзеркало фабрики АрборДрев модель Регіна в кольорі Яблуня локарно. Фабрика виготовила Вам в тому кольорі в якому Ви замовили. Нижче додаємо посилання на Google диск де є переписка інтернет магазину 4 КУТА з Вами в скрінах по вайберу. Коробку Виробника з заводським маркуванням Ви ВІДМОВИЛИСЬ фотографувати, а натомість кажете що товар прийшов не в тому кольорі. Зі свого боку (на фабриці) ми перевірили товар який Вам відправили, та твердо можемо сказати, що це той товар який Ви замовляли. Якщо у Вас є меблі з ДСП чи будь які інші меблі (іншого виробника в кольорі яблоня локарно), то тон кольору може відрізнятись. Фабрики різні і використовують різні емалі. На фото детально показано кольори дерева. Надіємось що Ви переглянете свій відгук про нас, та зміните свою думку. Якщо б це буда дійсно помилка, то ми б без проблем в терміновому порядку все переробили. Ми зацікавлені в тому що б наші клієнти були задоволені. Ми працюємо по принципу що клієнт завждии правий (клієнтом має бути надана інформацію яку ми просимо). https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1jIRVsl4D38T_dtHOxlMmiCJ8pqlpIJnY
Jam не рекомендує цей магазин
20 серпня 2019

Хотів купити: ніжки для вани Ravak City, Ванна Ravak City 180x80 (C920000000), Замовлення №01376

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «4KYTA»
Доброго дня, Jam! Шкода що Ви не змогли отримати бажаний товар. Приносимо вибачення за ситуацію яка склалась. Крім онлайн магазину в нас є ще фізичний магазин. Ванна була продана у фізичному магазині. Нажаль інформацію про залишки на складі до нас поступили наступного дня, тому і склалась така ситуація. Ще раз приносимо свої вибачення. У якості компенсації пропонуємо Вам індивідуальну знижку на любу одиницю товару серед асортименту на нашому сайті (окрім акційного). Персональна знижка може бути надана в телефонному режимі, або ж у вигляді промокоду. Надіємось на розуміння з вашої сторони. Бажаємо Вам вдалих покупок.
Lyanna Stark не рекомендує цей магазин
11 червня 2019

Хотів купити: Ванна Polimat INES 180x80 (00720)

Потратила несколько дней для того, чтобы в итоге выяснилось, что цена на полторы тысячи дороже от указанной на сайте.
Відповідь представника «4KYTA»
Дякуємо за Ваш відгук. В нас на сайті відбувся технічний збій в товарних позиціях. Ми Вам запропонували ціну на дану ванну 8 тисяч. В процесі переговорів з Вами ми готові були Вам відпусти товар за ціною яка зображена на скріні 7020 грн, для того що б не втратити Вас як клієнта. Ваше право прийняти нашу пропозицію, або відмовитись.
hv.andrij рекомендує цей магазин
12 квітня 2018

Купив: Двоярусне ліжко Берест Зарина 90x200, Замовлення №267

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

На хотлайні писало що ліжко в наявності, а коли перейшов в магазин, то сказали що Вже на складі закінчилось і потрібно чекати 2 тижні. Попросили завдаток 1000 грн. Спочатку вагався чи кидати чи ні, але все пройшло дуже добре. Перед паскою замовив, а вчора вже забрав і склав. Ліжко дійсно міцне. Малим та жінці подобається. Менеджер казав що сам зберу за 40 хвилин, але я збирав десь 1.40 хв.Трошки прийшлось побавитись, але воно того вартувало. В цілому все сподобалось.
focus29 рекомендує цей магазин
24 березня 2018

Купив: Ширма ДекоДім Жозефіна на 3 секції 170х50

Замовив декоративну ширму Жозефіна під замовлення, якість приємно вразила. Хлопці справились за 5 днів!