Виктор Leo не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: ДБЖ Marsriva MR-UF600P-H, лінійно-інтерактивне ДБЖ MR-UF600P-H, Замовлення №1111111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

будьте готові до збільшення вартості товару на 50 грн, це ціна вашого підпису на рахунку, який відправляється за тарифами НП в зворотному напрямку як підтвердження отримання. ще можливо що менеджер вийшле не той рахунок на оплату... бо дуже багато роботи
Nataliia Osypiuk рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Занурюваний блендер Scarlett SC-HB42F94, Замовлення №003457

Після оформлення замовлення, до мене передзвонили протягом години, уточнили всі дані і в цей же день відправили товар.
Олена12345 рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Мікрохвильова піч LG MS 2042 DY, Замовлення №№2619

Замовляла мікрохвильовку!Менеджер відповів на усі питання,ввічливо та швидко виконав свою роботу!Якість та ціна товару чудова.Усе швидко,якісно та ввічливо ! Буду і надалі робити замовлення!!!!!
KristinaK рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Чайник ROTEX RKT81-G , Замовлення №замовлення №2391

Моя не первая покупка в этом магазине и всегда остаюсь довольной.Оперативно обрабатывают заказы ,приветливые менеджеры, низкие цены, качественный товар. Рекомендую и буду обращаться еще!
Igor2023 рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Машинка для стрижки Mirta HT-5210G, Замовлення №2211

Все хорошо. Запаковано было хорошо. Машинкой доволен. Первую стрижку уже сделал. Магазином и ценой доволен.
Анастасия Котик рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Миючий пилосос з аквафільтром TWIN XT (788560), Замовлення №002298

Замовляла пилосос. Все добре, товар справний, зв'язались швидко, ціна гарна, все ок. Рекомендую
Suprun Valentina рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Philps Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Машинка для стрижки Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Замовлення №Не пам'ятаю

Дякую, найкращий магазин та менеджер, забрала в день замовлення І в зручному для мене місці магазин.Все працює ,дуже рада покупкою.
Дякуємо Вам за відгук!
shugar не рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Електрочайник RK-M216S-E, Замовлення №00783966

Светлана Чашинская не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Хотів купити: REDMOND RMB-PM600

На сайті товару немає в наявності!!!
Відповідь представника «ТЕХНОмаркет»
Вітаємо! На жаль, ми не зрозуміли Ваш відгук. Так, на сайті цього товару немає в наявності. Що саме Вам не сподобалось? Ви замовили товар і його не виявилось в наявності? Чи Ви дивились на сайті і Вам не сподобалось що товару немає в наявності? На жаль, зараз в з'вязку з актуальною ситуацією в Україні з енергопостачанням і війною, ми не завжди можемо своєчасно оновлювати залишки товарів. Вибачте за незручності!
fairness не рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Хотів купити: Xiaomi Mi Smart Scale 2

Хотів придбати ваги Xiaomi, але по факту не має в наявності.