Валерій Щербина рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Літні шини Sailun Atrezzo ECO (175/65R14 82H), Замовлення №Не пам'ятаю

Покупкою дуже задоволений, все просто супер. Відправили в той же день коли зробив замовлення. Отримав на наступний день.
Відповідь представника «SmartShina»
Валерій, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Юрий Юрий рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Michelin primacy 4, Літні шини Michelin Primacy 4 (165/65R15 81T), Замовлення №Не помню

Быстро . Качественно !!! Рекомендую
Відповідь представника «SmartShina»
Юрій, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Ігор 77 рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Літні шини Roadmarch Winter X Pro 888 (175/70R14 84T), Замовлення №Оплата за гуму

Супер, все чЬОтко
Відповідь представника «SmartShina»
Ігор, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Анд Ковбаснюк рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 грудня 2023

Хотів купити: Літні шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (175/70R13 82T)

Не встигли відправити того дня Зате повернули гроші Щиро їм вдячний!!!
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Рекомендую цей магазин!!!
5 грудня 2023 Відповісти
Настя Завада рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: HANKOOK Winter I*Cept RS3 W462 185/65R14 86T, Замовлення №HANKOOK Winter I*Cept RS3

Найкращій магазин у світі, рекомендую на 200% всім. Відправили в день замовлення, прийшли на наступний день.
Відповідь представника «SmartShina»
Анастасія, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Руслан Мацедон рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Зимові ESTRADA Samurai 185/65R14 86T (Шип), Замовлення №-

Дуже швидко відвантажили
Відповідь представника «SmartShina»
Руслан, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Максим Максютинський рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Зимова резина KAPSEN AW220 225/60/R16, Замовлення №2400

Все дуже швидко та якісно. Найнижча ціна на ринку. Покупкою задоволений. Всім рекомендую.
Відповідь представника «SmartShina»
Максим, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Любов Нечитайленко рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Шини до машини, Замовлення №20450803375919

Відповідь представника «SmartShina»
Любов, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Якісні шини.Швидка доставка і недорого.Дякую.Рекомендую цей магазин.
4 листопада 2023 Відповісти
Дмитрий Тимохов рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Літні шини Taurus SUV Winter (225/60R17 103V) XL, Літні шини Taurus Winter (205/60R16 96H), Замовлення №18838288

Отличный магазин всем рекомендую,цена очень приятная
Відповідь представника «SmartShina»
Дмитро, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Максим Дорошенко рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: GOODYEAR UltraGrip Performance SUV Plus 225/65R17 106H, Замовлення №580

Прийняли та відвантажили швидко! Працюють по мінімальній передоплаті на доставку, відправили накладеним платежем . Буду ще замовляти та рекомендувати цей магазин!
Відповідь представника «SmartShina»
Максим, дякуємо Вам за такий приємний відгук та Вашу рекомендацію Ми раді, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"