александр филатов рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Автошины

Купил резину в этом магазине, менеджер сразу со мной связался все понятно рассказал, доставка была осуществлена даже раньше чем изначально было оговорено
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Roman K рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: MATADOR MP-62 All Weather Evo 155/65R14 75T

Все чудово. Рукомендую!
Відповідь представника «SmartShina»
Роман, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
rurikvk1973 R рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: diplomat winter hp 205/55/r16

Гарне обслуговування. Товар відповіє заявленомк, надійшов вчасно.
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Тарас Мальчицький рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Літні шини Hankook Kinergy Eco 2 K435 (195/65R15 91T)

Відповідь представника «SmartShina»
Тарас, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Роман Бендяк рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R 13

Александр Бройдо рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Nexen

Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
MSW-1980 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Ovation w586 155/70r13

Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Игорь Пелипань рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Шини LASSA Snoways 4 165/70R14 85T

Відповідь представника «SmartShina»
Ігор, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Alexander Skrypnyck рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Летние шины Roadstone

Выбирал шины.Позвонил менеджеру, мне все подсказали и проверили,так же дали отзыв о конкретной резине.Это приятно, когда компетентный человек помогает. Отправили быстро. Шины в отличном состоянии. P.s. На этом сайте действительно хорошие цены на продукцию.
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Igor Zaika рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: BFGOODRICH g-Force Winter 2 175/65R14 82T

Замовив зимові шини на сайті магазину СмартШина,ціна відповідала заявленій на сайті і не змінилася хоча я брав тільки 2 шини.Замовив я в понеділок а в середу вже їх отримав,дякую за оперативність.Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «SmartShina»
Ігор, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"