Тарас Зарицький рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Зимові шини

Все швидко і якісно. Товар відповідав всім критеріям . Оплатив передоплату 400 грн за доставку. Буду купляти тут ще !
Відповідь представника «SmartShina»
Тарас, дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і рекомендацію. Ми цінуємо Вашу довіру і довіру всiх наших покупців, а також раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
bk_monte рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Debica, Замовлення №31589

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «SmartShina»
Сергій, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Евгения рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: TIGAR Winter1 235/45R18 98V, Замовлення №70371

Магазин рекомендую. Менеджер Роман швидко прийняв і оформив замовлення. Чогось чекати додатково не потрібно було. Все на високому рівні. Лише приємні враження! Дякую вам!
Відповідь представника «SmartShina»
Євгенія, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Руслан Лісніцький рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Белшина 307 195/60 R15

Відповідь представника «SmartShina»
Руслан, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Basil Yashchenko рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Bridgestone Dueler A/T 001 215/70 R16

Пробував замовити 5 шин в інших магазинах, всюди відмовлялись. Смартшина продають будь-яку кількість, за яку готові заплатити. Для тих хто їздить на 4х4 рекомендую точно, інші магазини винесуть вам мозок і 5 покришок все одно не продадуть
Відповідь представника «SmartShina»
Василь, дякуємо Вам за такий приємний відгук та Вашу рекомендацію. Ми раді, що ми змогли оперативно допомогти вирішити питання з потребою необхідної Вам кількості шин. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
inulava рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 серпня 2022

Хотів купити: Шини зимові Michelin Alpin 6 205/55R16 91 H

Замовлення виконано.
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо за зворотний зв'язок та за високу оцінку нашої роботи. З радістю чекаємо Ваших нових звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Виктор Николаевич рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: шини преміорі

замовлення виконали дуже швидко, шини прийшли менше ніж за добу
Відповідь представника «SmartShina»
Віктор, дякуємо за покупку та за високу оцінку нашої роботи. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
lin mihmas рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Всесезонные KAMA НК-241 185/60R14 82H

Товар отримав вчасно, все професійно і якісно. Рекомендую!
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за покупку та за високу оцінку нашої роботи. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Пророк Наталія рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Шини

Все прийшло вчасно, ціна якість відповідає. дякую
Відповідь представника «SmartShina»
Наталія, дякуємо Вам за такий позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
marina m рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: HANKOOK Kinergy Eco 2 K435 165/60R15 77H

Отличный магазин, выбрала по отзывам на хотлайн и не прогадала) Шины получила на следующий день после покупки, обслуживание и сервисная поддержка на высоте)
Відповідь представника «SmartShina»
Марина, благодарим Вас за такой приятный отзыв и Вашу рекомендацию. Нам очень приятно, что мы смогли порадовать Вас своим подходом к клиентам и Вы остались довольны нашим обслуживанием. Мы ценим каждого клиента, который к нам обращается и всегда рады помочь. С радостью ждем ваших обращений и заказов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"