Авианосец рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Орбитрек FitLogic BK8731TPU, Орбітрек електромагнітний FitLogic BK8731TP, Замовлення №1676

Были сомнения по орбитреку из за противоречивых отзывов. Проконсультировали по телефону и развеяли сомнения. Без проблем заказал. Собрал. Пользуюсь. О покупке не пожалел. Сделали скидку. За это отдельное спасибо.
Sergey Nikolenko рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Go-Elliptical Cross Trainer V-450TX, Орбітрек електромагнітний Go-Elliptical Cross Trainer V-450TX, Замовлення №10283

ЮляС рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: FitLogic T16C, Бігова доріжка електрична FitLogic T16C, Замовлення №7

Замовила бігову доріжку, відправили в той же день, сьогодні вже отримала. Збирати майже нічого не потрібно чоловік розбереться, до того ж пояснили як це зробити. Дякую магазину Спорт Команда за оперативність.
Anatoly Dobrovolsky рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: EcoFit E-MB9, Замовлення №XXX

Спершу перейшов по іншому товару, проте консультант уточнив умови використання і порадив інший тренажер, магазин надав чудову знижку і відвантажив тренажер у той же день накладеним платежем новою поштою. Доставка у інше місто менше ніж за добу, запаковано все прекрасно, інструкція і інструмент у комплекті. Рекомендую магазин як чудовий для купівлі спортивного спорядження з хорошим персоналом.
Виктор Назаренко не рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Хотів купити: Веслувальний тренажер NordicTrack RX800 Rower

Багатьох тренажерів просто немає. Магазин дуже сильно змінився не в кращу сторону. Купував тренажер був задоволений. Зараз більшість товарів немає, менеджери обіцяють а не виконують. Навіть не телефонують. Не рекомендую навіть звертатись
YM рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Бігова доріжка FitLogic T26C, Замовлення №9516

Looking_For_a_Dao не рекомендує цей магазин
22 квітня 2022

Хотів купити: Орбитрек магнитный Energetic Body E100 (EBE100), Орбитрек магнитный USA Style XXX341, Орбитрек магни

Орбитрек магнитный Energetic Body E100 (EBE100) Орбитрек магнитный USA Style XXX341 Орбитрек магнитный Energetic Body E600 (EBE600) На хотлайне есть, переходишь на сайт - нет в наличии
Antoninagu рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Бігова доріжка energyFit 1520

Вирішили придбати собі бігову доріжку. З магазином не прогадали, хлопці вчасно привезли замовлення, змонтували бігову доріжку, розповіли як користуватися. Дуже їм вдячна. Рекомендую.
Юлия S не рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Хотів купити: Беговая дорожка Reebok ZJET 430

Відповідь представника «Sport Komanda»
Добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Приносим наши извинения за сложившеюся ситуацию. Мы обязательно выясним с кем из менеджеров вы общались и примем меры. Пожалуйста, напишите ваш номер телефона на нашу почту для уточнения ситуации. В качестве компенсации мы сможем предложить вам подарок или лучшую цену на любой товар у нас на сайте.
Микола Шендер рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Орбитрек Horizon Andes 3 New, Замовлення №8507

Даже с фильтром очень сложно было разобраться в тренажере который я бы хотел себе приобрести. Но благодаря ребятам, я смог остановиться на нужном для меня тренажере. Будем худеть под ваш видео обзор.)))