Лилия Химич рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛЬНИХ СТОЛИКІВ KONTRAST SK102 | БЕТОН / ЧОРНИЙ, Замовлення №43910

Дуже швидко відправили. Покупкою і роботою магазину задоволена. Співвідношення ціна/якість порадувало?
Светлана Скоропад рекомендує цей магазин

Купив: Каструля зі вставкою, нержавіюча сталь, 5,0 л Ікеа, Замовлення №216587

Mariya Romaniv рекомендує цей магазин

Купив: Стіл обідній signal seres, Стіл обідній signal ceres, Замовлення №214242

Обслуговування на вищому рівні, задоволена і покупками і продавцями ,буду всім радити!!!
Yakiv Kozak рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Садовий стілець Kontrast KP102 Антрацит, Садовий стіл Kontrast TULUM Антрацит, Замовлення №216376

Гарне обслуговування, швидка відправка, усе супер!!!
Вікторія Українка рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: склянка IKEA PASSERAD набір склянок, 300 мл (205.402.91), Замовлення №216607

Врятували свято надшвидкісною доставкою. Скло все ціле, пакування гарне. Дякую
Аліна Ларіна рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Обідній стілець Kontrast MIA Білий, Замовлення №216374

Замовляла два стільці на кухню. Єдиний магазин який оформив замовлення всього за 2 години, відправили дуже швидко. Товар прийшов у великій кількості упаковочного матеріалу, все ціле, комплектація повна. Менеджер дуже приємна і завжди на зв'язку. Точно буду тут купувати ще)
Olga Batu рекомендує цей магазин

Купив: Табурет білий 45 см Ікеа, Замовлення №42859

Класна ціна, швидка доставка, якісне обслуговування!
Ірина Купчак рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Лежак, шезлонг садовий GardenLine Шезлонг Relax Black (LEZ5934), Замовлення №215045

Хороший шезлонг, замовлення прийшло швидко, покупкою задоволена
Ольга Надельнюк рекомендує цей магазин

Купив: Стіл балконний, білий, 50 см Ікеа, Замовлення №215411

Ольга Шалайко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Багатофункціональна сушарка для посуду, антрацит Ikea, Замовлення №215465

Замовили сушарку, дуже швидко оформили і отримали замовлення.