Дмитрий Фаермарк рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Садовий стілець Kontrast MAJORKA Чорний, Підвісний стіл Garden Line ZUM1022, Замовлення №215611

Большое спасибо менеджеру, помогли выбрать подходящие по размеру стулья и столы на балкон! Очень приятная девочка на линии) спасибо вам! Рекомендую!
Анна-Олександра Ясинецька рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Loretto стілець, Стіл садовий KONTRAST Стол садовый Bergamo Black 120*70*70 см., Замовлення №215033

Сервіс,обслуговування менеджера ,товар : все 10/10
Дмитрий _ рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Стіл садовий GardenLine Шезлонг Relax Black (LEZ5934), Замовлення №214775

Все супер, дякую!
Артур Богачов рекомендує цей магазин

Купив: Садова парасоля kontrast chicago, Замовлення №213660

Все дуже швидко. Про якість дізнаюсь, коли буду встановлювати.
Іра46 рекомендує цей магазин

Купив: Підвісне крісло Kontrast BOHO Синій, Замовлення №215360

Крісло чудове. Відправили швидко
Виктория Васильева рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: КОМПЛЕКТ САДОВОЙ МЕБЕЛИ CORCIANO MYKONOS PLUS СЕРЫЙ, Замовлення №43656

Менеджери магазину дуже привітні, допомогли обрати те що хотіла, відправка швидка, меблі якісні, ціна приємна.
Татьяня Тулупова рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Зонт садовый , Замовлення №43621

Спасибо! Чётко, быстро, качественно!
Елена Штилик рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Бар?єр безпеки Ikea, Замовлення №43351

Alena.1 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Кухня іграшка з zas?onkami Ікеа, Замовлення №43510

Замовляла дитячу кухню від Ікеа: -найнижча ціна -гарне обслуговування -швидка доставка Дякую за замовлення та клієнторієнтовність
V N рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Комплект садових меблів Garden Line SUSAN Чорний, Замовлення №43442

Чудово, все швидко і як обіцяли