Дмитрий Баннов рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Набір з 2-х обробних дощок FINFORDELA 303.358.9, Замовлення №179283

Прекрасний магазин, чудове обслуговування. Широкий асортимент і що найголовніше саме у цей час - у них величезний асортимент закритої поки Ікеі. Раджу!
Ева Корецкая рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: LASSBYN 30471032 Зеркало настольные, цвет золотой, 17 см, Замовлення №179079

Dariia Kulyk рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Табурет червоний 45см IKEA, Замовлення №179005

Гарна якість товару, був добре запакований, швидка доставка, ввічливі консультанти, рекомендую.
Milena Lena рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Сковорода Duka BJORN 16 см | Білий, Набор столовых приборов Duka Duo Glam | Серебристый, Замовлення №178969

Ідеальний Продавець! Найкращі рекомендації!!!
НаТаЛі. рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Присипка Детская присыпка 200 г, Замовлення №178862

Якість товару європейська, ціна найнижча ,що могла знайти. Магазином задоволена, персонал кваліфікований і приємний. Рекомендую уже з власного досвіду.
Gabriella Ratsyn рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Крісло садове Kontrast Majorka Grey, Стіл садовий Kontrast Majorka 150 , Замовлення №34908

Дякую Mebelvdom за класний набір а менеджеру Світлані за чудову роботу та терпіння. Якість меблів "в живу" ще краща ніж на фото. Буде рекомендувати Ваш інтернет магазин своїм знайомим.
Vlados9194 рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: IKEA DR?NA (ИКЕА ДРОНА) 40217955, Замовлення №178539

Якістю товару задоволений. Швидка доставка. Менеджери швидко дають відповідь на всі питання.
Павел Тищенко рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Комп'ютерний стіл IDASEN 120x70h65-79 (192.810.24), Замовлення №34804

Замовлення прийняли швидко, відправили в той же день. Упакувано добре. Стіл важкий, тому замовив з доставкою додому.
Іра Рябоконенко рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Лампа , Офісна настільна лампа ФОРСО світло-сірий (801.467.63), Замовлення №176963

Все супер, ціна, якість відповідає дійсності. Дякую команді за роботу, рекомендую!
Дарья Друзь рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Стелаж KALLAX (104.099.32), Замовлення №176776

Все дуже сподобалось! Швидко зв’язались та доставили.