Микола Войтюк рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Крісло mebel elit rico, Замовлення №197424

Замовлення виконання добре, швидко. Продавця рекомендую.
Natali Vesna рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Крісло масажне розкладне багатопозиційне Mebel Elit INTER | Чорний, Замовлення №197532

Дуже задоволена. Окремо дякую Світлані за терпіння і допомогу у виборі. Купували масажне крісло для мами після операції. Все чудова. Доставка добу до Київа.
Марія нетреб'як рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Коробка чорна, 33x38x33 см Ікеа, Замовлення №197201

Дуже хороший магазин, приємні ціни, рекомендую!!! Замовила коробки ікеа, посилка прийшла швидко, я задоволена сервісом.
Анастасия Колесник рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Сковорода, нержавіюча сталь/антипригарне покриття, 24 см Ікеа, Овочечистка Homla EASY COOK | Сірий, , Терка, нержаіюча сталь сталь Ікеа, Сковорода, нержавіюча сталь/сіра, 28 см Ікеа, Щипці для сервірува, Замовлення №195150

Все супер, товар пришел в срок и в идеальном состоянии. Обслуживание на высоте.
Светлана Лавренчук рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Чашка Duka Florist 450ml/Зелений/принт/, Чашка Duka Florist 400ml темно-синій принт, Замовлення №197084

Не одноразова замовляла на сайті Mebelvdom.ua чашки Duka, якість відмінна, різноманітний асортимент ,дуже подобаються, таких ніде не бачила. Ціна, теж дуже порадувала. Отримала швидко. Пакування супер. Все доїхало без проблем. Рекомендую цього продавця.
Lida Vasilieva рекомендує цей магазин

Купив: Стілець ADDE черный (902.142.85), Замовлення № № 196878

Чудові стільці, були доставленні дуже швидко і за приємною ціною.
Дарья Близнюк рекомендує цей магазин

Купив: Крісло-реклайнер Agustin 2 чорний, Замовлення №325764

Anastasia Ivanova рекомендує цей магазин

Купив: Світлодіодна ліжкова лапма кіт , Замовлення №195686

Мені дуже сподобалось працювати з магазином. Все було в строки, в указаній ціні. Ввічливий персонал
Nazar рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Стільниця, дубовий шпон, вибілений, 160x80 см Ікеа, Основа стільниці, чорний Ікеа, Замовлення №195722

Вчасна й швидка доставка у вказаний термін, гарна ціна, привітна менеджерка, що підтверджує замовлення. Все сподобалось, магазин рекомендую.
Lutik рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Намистини, різні пастельні тони, 600 г Ікеа, Форми на кульки, 4 шт., різні кольори, різні кольори Ік, Замовлення №196457