Кристина Ященко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Торшер зі змінною лампою / с абажуром (плафоном) ARSTID латунь белый (003.213.17), Замовлення №194994

Чудовий торшер ,швидка доставка ,замовляю не перший раз ,завжди гарна комунікація .
Наталка Ілюшик рекомендує цей магазин

Купив: Контейнер з кришкою, білий, 35x50x30 см Ікеа, Замовлення №195027

Товар прийшов швидко та повністю відповідає опису. Буду рекомендувати продавця іншим!
Наталия Локарева рекомендує цей магазин

Купив: Килимок для взуття, полиця для взуття, Замовлення №39391

Все супер, постійно замовляю товар на сайті , магазин рекомендую!
Kateryna Toncheva рекомендує цей магазин

Купив: Поворотний круг Ікеа, Канатна дорога, 50 шт. Ікеа, Замовлення №195255

Поворотний круг Ікеа, Канатна дорога, 50 шт. Ікеа Гарне обслуговування, вчасна доставка, дитина в захваті від товару
Шкалуба рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Заварник із пресом Homla LUNGO | Прозорий, Органайзер пластиковий/бежевий, 10x20x5 см Ікеа, Органайзер пластиковий/бежевий, 10х10х5 см Ікеа, Замовлення №193317

Щиро дякую магазину за якісний товар
Саша Павлович рекомендує цей магазин

Купив: Торшер, латунь, білий Ikea, Замовлення №194009

Дякую за оперативність у оформленні та відправленні замовлення
Настя Вдовяк рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Чайник Homla VIRGEN 2,5 л| Чорний, Заварник з пресом Homla BRAUER | Чорний / Прозорий, Замовлення №194010

mary ilina рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Набір посуду для рамена Duka RAMEN | Білий / Принт, Набір посуду для рамена Duka RAMEN | Білий / При, Замовлення №192444

Магазин рекомендую
Вікторія Левченко рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Форми для термомозаїки та 2 упаковки намистин для термомозаїки, Замовлення №194915

Дякую за замовлення! Інтернет магазин чудовий. Замовляла для дитини форми для термомозаїки та 2 упаковки намистин для термомозаїки. Товар повністю відповідає, як на фото сайту. Продавці магазину дуже привітні і все швидко відправили. Якість товару чудова і не має жодного недоліку. Дитина в захваті.
Наталія Ташецька рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023