Исабель Нова рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3), Замовлення №116020

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Исабель Нова, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Ми чекали на Ваш лист дуже. Радіємо, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Ivan Ivan не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 Wi-Fi+Cellular 128Gb Space Gray 2022 (MP5X3), Замовлення №187274

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Приїхала пом?ята коробка, безвідповідальний магазин, при тому що товар був виданий в їхньому магазині. Саме гірше з того що я замовив і оплатив товар, вказав в замовленні що мій знайомий приїде забере, так і сталось мій знайомий забрав, але не звернив увагу на планшет. Тепер надіюсь хоч він робочий, завтра він мені має його привезти. НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ В ЦЬОМУ МАГАЗИНІ побережіть свої гроші та час
Dimasaview рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №187212

Вітаю. Замовив айфон на оплату частинами у понеділок увечері, зв'язалися одразу, підтвердили наявність, у вівторок вдень вже було відправлення, сьогодні вранці забрав товар. Все добре запаковано, з телефоном також все відмінно. Відмінний, оперативний сервіс та магазин. Магазин рекомендую. Дякую.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Dimasaview, дякуємо за довіру і Ваш душевний порив! Це так приємно, що Вам одразу захотілося написати відгук і підтримати нас добрими словами! Дякуємо!! Радіємо, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди :) Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
TIGRIZ рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Монітор MSI G2412 (9S6-3BA41T-066), Монітор MSI G2412 (9S6-3BA41T-066), Замовлення №185725

Замовляв монітор у м.Вільногірськ прямо в магазині.Товар прийшов вже через 2 дні ! На місці провірили- все добре.Продавці ввічливі та приємні. Ніяких нарікань немає. Я всім РЕКОМЕНДУЮ цей магазин !
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
TIGRIZ, яке чудове повідомлення! Відчуваємо всі Ваші емоції і Ваше щире бажання підтримати нас! Дякуємо сильно за цей щедрий і дуже приємний подарунок! Дякуємо за довіру і час! Ми зворушені і щасливі :) Сподіваємося, Ваші враження від покупок у нас завжди будуть приємними. Віримо, впевнені, що непростий час скоро зміниться на світлий і радісний. Бережіть себе, будь ласка і повертайтеся. Хай щастить! Обіймаємо! Все буде Україна!
Виталий Михейкин не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач GOODRAM CX400 Gen.2 1 TB (SSDPR-CX400-01T-G2), Замовлення №186043

Сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не рекомендую этот магазин. Заказал и оплатил SSD на 1 Tb, заказ приняли и написали что мой заказ подтвержден. На следующий день приходит сообщение что товара нет в наличии. Захожу на сайт, а он есть в наличии, просто цену подняли))) Куплю в другом месте, где товар есть "в наличии", только время потратил.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Віталій, вітаємо! Дякуємо за Вашу довіру і замовлення. Ми розуміємо Ваше хвилювання і розчарування. Нам дуже шкода, що ми не змогли допомогти Вам з покупкою, і нам дуже шкода, що Вам довелось зачекати з поверненням коштів. На жаль у нас була обмежена кількість даного товару на складі, і в момент Вашого замовлення даний товар був весь в резервах розпроданий. Але система, ще не оновила дані. Тому й на жаль так вийшло :( Вибачте нас, будь ласка, за Ваш втрачений час і настрій, невизначеність і очікування. Залишаємося на зв'язку. Гарного дня! Все буде добре. Все буде Україна!
Игорь Макаренко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 листопада 2023

Хотів купити: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-207-XT

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Ігор, надайте будь ласка номер Вашого замолення? Нам потрібно, щоб розібратись з ситуацією яка склалась. Деталізуйте будь ласка
Номер замовлення 184208 Грощі повернули, але аж в п\'ятницю. Рівно тиждень знадобилось на це. Розумію що в п\'ятницю бухгалтерія могла не скасувати платіж, але мені розповідали що вже в понеділок провели повернення коштів. Слава богу хоч взагалі повернули) Ще раз хочу похвалити роботу менеджерів, які навіть не намагались жодного разу набрати, ні з самого початку форсмажору, коли товар так і не з\'явівся в наявності, ні коли тиждень було не можливо повернути кошти. Дякую хоч трубку брали. Ще раз, категорично не раджу цей магазин. Від стадії з обманом по наявності товару, до стадії повернення коштів.
25 листопада 2023 Відповісти
SILENCE рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: 2E 2E-PLBL1844, Кемпінгова лампа 2E PLBL1844, Замовлення №185312

Самий класний магазин з найкращим персоналом. Я завжди рекомендую всім друзям саме цей магазин, так як знаю і впевнений в якості товарів які у цьому магазині продаються. Вже з десяток років рекомендую саме Комп'ютерний всесвіт.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
SILENCE, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Щасливі, що Ви задоволені покупкою у нас! Нам дуже подобається, коли результат саме такий :) Дякуємо, що знайшли час для чудової рекомендації, це не просто так, це дуже важливо для нас і дуже приємно! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
YURA C рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Кріплення Gembird WM-80ST-01, Замовлення №184010

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
YURA C, ми щасливі, що Ви задоволені і дуже вдячні Вам за емоційний позитивний заряд! Дякуємо за довіру і Ваш дорогоцінний час! Сьогодні, коли всі відпочивають, і думки торкаються лише приємних спогадів і вражень. Нам дуже приємно, що Ви згадали про нас саме сьогодні. Дякуємо! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Ці декілька фраз (які Ви щойно прочитали) можуть здаватися дуже простими, тим не менш, в них є велика сила вдячності і вони оберігають і дарують вдачу. Ось побачите: все буде саме так :) А у наступних словах є незламна віра і впевненість. Незламна віра мільйонів людей. І наша теж. Все буде Україна!
Ірина Пославська не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Телефон Xiaomi Redmi Not 11, Замовлення №167751

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Купила телефон. До місяця виявилось,що періодично не працює Wi Fi .Сервісний центр місяць телефон тримали і відправили назад. Проблеми не виявили.Гаряча лінія нічого не може порадити,про наявність сервісного центру у Львові інформації не дають. Телефон бракований. Ніколи не рекомендується робити тут покупки.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Ірина, доброго дня! Ми дуже вдячні Вам за довіру і прихильність до нас. Нам шкода, що Ви розчаровані. Ми не знаємо, що можна було зробити ще у відповідь на Ваш запит. Але після тестування АСЦ не було виявлено проблеми. Відповідно ми повернули Вам товар. Гаряча лінія тут на жаль керується висновком АСЦ, й на жаль нічим не може допомогти :( Ірина, нам дуже шкода, що наші дії не призвели до результату, який би Вас задовільнив. Будь ласка, вибачте нас за зіпсований настрій і втрачений час.
vovantik68 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Tecno Pova-2 (LE7n) 4/64GB Dual Sim Blue (4895180768477), Смартфон Tecno POVA Neo 2 LG6n 4/64GB Cyber Blue (4895180789106), Замовлення №184534

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Придбав товар з оплатою частинами через приват банк. Оформив, відрахували перший платіж. Але, з різних причин, повинен був відмовитись від покупки. Через годину після оформлення. Мені сказали, що кошти перерахують в банк за 2-3 дні, але пройшло вже три дні, кошти не повертають. Менеджер відповідає, що Вам передзвонять, але ніхто мені не дзвонить. Я не отримав ні товар ні кошти. Не знаю чим це закінчиться.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
vovantik68, доброго дня! Вибачте, нам шкода, що Ви відмовилися від свого бажання, від покупки за тих чи інших обставин. Зазвичай кошти повертаються на протязі 1-3 банківськийх днів, бачимо, що кошти Вам повернулись. Вибачте, нам шкода, що Ви втратили свій час. Будь ласка, бережіть себе. Хай щастить! Слава Україні!