Гриша Тютюнник рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Розсувна драбина KRAUSE Corda 8 стремянка, Замовлення №8472

Магазин просто супер. Відвантаження товару відбулося вчасно. Якісна робота магазину та професійність його персоналу потребують найвищої оцінки та рекомендацій!
Дмитрий Цыгулев рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Перфоратор Makita DHR182ZWJ, Замовлення №8481

Чудовий магазин! Швидко надіслали! Магазин та обслуговування на гідному рівні, товар відмінної якості та добре запакований. Рекомендую.
Савенко Тарас рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Газонокосарка Hecht 1845, Замовлення №8493

Купив тут газонокосарку. Замовлення оформили швидко і швидко відправили. Все сподобалось. Рекомендую.
СлавикЛозенко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Електролобзик Bosch GST 700 (06012A7020), Замовлення №8496

Замовив лобзик. Товар повністю відповідає характеристикам та фото продавця. Якісне обслуговування, товар добре запакували. Повернусь ще обов'язково. Дякую.
Наталі Наталія рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Тачка 1 кол F1 оцинк 90 л Industrial рама червона ПУ 4*8, КВІТКА PRO, Замовлення №ПКЗК-11060

СвириденкоВася рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Рукавиці трикотажні з латексним покриттям КВІТКА Recodrag (12 пар, сірі) (110-1201-10), Замовлення №8524

Задоволений покупкою. Приємне та ввічливе ставлення до клієнтів. Дякую за доступну ціну і якість!
Куренной Максим рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) Bosch GWS 180-Li (06019H9025), Замовлення № 8546

Залишився задоволений сервісом цього магазину. Мені дуже допоміг менеджер магазину із вибором. Вибір у них чудовий, багато класних фірм, багато всього цікавого. З доставкою тут так само не було проблем, привезли в цілості та найкращому вигляді. Гарантія товару є. Рекомендую!
ТушевЯрослав рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Диск відрізний Distar Perfect 125x1,5х22,23 мм (10115028015), Замовлення №8551

Продавець реагує вчасно, доставка була дуже швидка на відділення НП, рекомендую магазин!
Бодунов Виктор рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Шурупокрут Bosch GSR 18V-50 (06019H5004), Замовлення №8574

Замовляв акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch. Посилка прийшла швидко. Вдячний магазину Квітка за професіоналізм та оперативність. Рекомендую усім!
Катерина Т рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Культиватор Oleo-Mac MH198RKS (68589012E5), Замовлення №87794

Замовили культиватор і через півгодини нам перетелефонували і все уточнили. Відправили товар в той же день і на наступний ми його забрали з нової пошти. Співробітникам велике Дякую за оперативність.