Наумова Елена рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №00000019673

Дякую за швидкість і сервіс! Все сподобалося, однозначно ще звернуся!
Фатин Глеб рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Blueo Wireless Powebank 10000 mAh White (P010WHT), Замовлення №00000019354

Дякую менеджерам магазину, все оформили, проконсультували, швидко відправили. Товар новий без дефектів. Рекомендуватиму Ваш магазин. Дякую!
Грушкин Артур рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій NATIVE UNION Fast GaN Charger PD 67W Dual USB-C Port White (FAST-PD67-WHT-INT), Замовлення №00000019243

Гарне обслуговування. Вчасно прийняли замовлення і також вчасно його відправили з указанням всіх реквізитів. Уся супутня документація була разом з замовленням, товар якісний і гарно запакований. Ціна відповідала заявленій на сайті продавця. Дякую.
.macros не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №900718899

Сподобалося: наявність, повернення товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хотів купити зарядну станцію EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU). При переході у магазин, ціна була така ж як і на Хотлайні. Зробив замовлення по акційній ціні 53 989 замість 64 099, зв?язався з менеджером, вніс передплату в 5к гривень. Через години дві замовлення скасували, а ціну виставили у 60 699. Здійснювати замовлення відмовились і повернули передплату на банківську карту (я прихильник великої кількості вкладок в браузері, тому є з чого робити скріншоти)
Дмитрий Лашин рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №00000018687

Купував новий 15 айфон на заміну 12 моделі, дуже задоволений, ціна покупки виявилася найнижчою по Києву. еСтор рекомендую, як перевірений і давно працюючий на ринку магазин.
Юраков Iван рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Кабель Lightning Apple USB-C to Lightning Cable 1m (MM0A3), Замовлення №00000017903

Хороша комунікація від менеджерів, товар новий як і очікувалось, все добре, без нюансів) Дякую магазину за найкращу ціну, буду купувати ще, всім рекомендую!
Плахотнюк Лана рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №00000017640

Продавці в єСторі - професіонали. Чітко, зрозуміло, лаконічно, професійно і що ще дуже важливо не нав'язливо. Товар оригінальний, упаковка не пошкоджена. Покупкою цілком задоволена.
Customer рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: iPhone 15 Blue, Замовлення №808011887

ШапкинаВера рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №00000014069

Все сподобалося. Уважні продавці у пункті видачі у Києві. Усе перевірили, виписали чек та гарантію, дали рекомендації щодо використання товару. Я дуже задоволена. Величезне спасибі!
Сенько Натали рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000013816

Навушники те, що потрібно. Магазин рекомендую. Ціни низькі, допомогли підібрати модель, товар відправляють швидко.