Дмитрий Лашин рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №00000018687

Купував новий 15 айфон на заміну 12 моделі, дуже задоволений, ціна покупки виявилася найнижчою по Києву. еСтор рекомендую, як перевірений і давно працюючий на ринку магазин.
Юраков Iван рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Кабель Lightning USB-C to Lightning Cable 1m (MM0A3), Замовлення №00000017903

Хороша комунікація від менеджерів, товар новий як і очікувалось, все добре, без нюансів) Дякую магазину за найкращу ціну, буду купувати ще, всім рекомендую!
Плахотнюк Лана рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №00000017640

Продавці в єСторі - професіонали. Чітко, зрозуміло, лаконічно, професійно і що ще дуже важливо не нав'язливо. Товар оригінальний, упаковка не пошкоджена. Покупкою цілком задоволена.
Customer рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: iPhone 15 Blue, Замовлення №808011887

ШапкинаВера рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №00000014069

Все сподобалося. Уважні продавці у пункті видачі у Києві. Усе перевірили, виписали чек та гарантію, дали рекомендації щодо використання товару. Я дуже задоволена. Величезне спасибі!
Сенько Натали рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000013816

Навушники те, що потрібно. Магазин рекомендую. Ціни низькі, допомогли підібрати модель, товар відправляють швидко.
BogdanZhdannikov рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №00000013283

Ми вже не один рік користуємося послугами цього магазину. Магазин надійний. Дуже ввічливий персонал. Рекомендувати друзям та знайомим!
Ильченко Валя рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №00000013144

Дуже швидке та гарне обслуговування. Найкраща ціна. Рекомендую магазин!!!
OlegPN рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Чохол-клавіатура для планшета Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9 MU8H2, Замовлення №#801515255

06.03.24. Покупка чехла для iPad. Возникла проблема с покупкой. Огромное спасибо сотруднику магазина Илье за профессиональный подход к решению задачи клиента, за качество общения, за индивидуальный подход! Приятно что у компании есть сотрудники, обладающие умениями, которые действительно имеют значение! Пять звёзд однозначно! Супер! Спасибо!
Элиса Самурова рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Стилус Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №00000010888

Замовила Apple Pencil для дочки, професійно надали консультацію в магазині, я дуже задоволена обслуговуванням та ціною, дочка задоволена подарунком. Дякую хлопцям-консультантам! Рекомендую!