Konstantin Zelin рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger (MHXF3), Замовлення №00000007220

Все пройшло супер Гарний сервіс , вигідна ціна , швидка доставка , дякую дуже )
Митрюшин Олег рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: iPhone 11 64Gb Black, Замовлення №00000007063

На момент покупки була найнижча ціна, відправили в день замовлення. Гарантію і чеки також надають. Рекомендую!
Евлахина Вика рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №00000006107

Замовила телефон в цьому магазині, дуже сподобалось що на мою заявку відреагували швидко та якісно. Буду реомендувати магазин.
Rostik Rem рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №00000006006

Зателефонували через 5 хв після оформлення замовлення. Доставили вчасно, телефон, як я і очікував, крутий та працює без нарікань.
Омильчук Саша рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 20W White (CCGN050102), Замовлення №00000005793

Хочу сказати дякую, замовив і наступного дня забрав товар, жодних проблем, все чітко та швидко, рекомендую!
Головина Варя рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple 140W USB-C Power Adapter (MLYU3), Замовлення №00000005317

Від замовлення товару на сайті та до отримання все пройшло гладко. Дякую вашій команді за такий сервіс, і більше вам хороших покупців.
Захаров Денис рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3), Замовлення №00000005077

Надійний магазин, всю техніку Apple купую в них. Швидке отримання замовлення, висока якість послуг, адекватні ціни і оригінальний товар.
МаргаритаРог рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №00000005018

Знадобився терміново адаптер. Замовила в цьому інтернет-магазині. Замовлення прибуло в точку видачі вчасно, без затримок. Товар офіційний, з гарантією. Дуже задоволена обслуговуванням.
Нагорная Нина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №00000004066

Замовивши новий айфон в цьому магазині, я залишилась враженою якістю обслуговування та оперативністю доставки. Рекомендую цей магазин для покупок техніки Apple.
Грач Александр рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №00000003995

Замовив на сайті айфон. Все швидко отримав та головне ВЧАСНО! Все сподобалось, все працює. Топчик!