Нагорная Нина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №00000004066

Замовивши новий айфон в цьому магазині, я залишилась враженою якістю обслуговування та оперативністю доставки. Рекомендую цей магазин для покупок техніки Apple.
Грач Александр рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №00000003995

Замовив на сайті айфон. Все швидко отримав та головне ВЧАСНО! Все сподобалось, все працює. Топчик!
Муха Владислав рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №00000003657

Придбав новенький айфон. Перейшов з 11. Це небо і земля. Я задоволений! Доставка та упаковка організовані найкращим чином. Товар прийшов без дефектів. Рекомендую магазин eStore!
Квик Анна рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Apple USB-C Charge Cable 240W 2m (MU2G3), Замовлення №00000003412

Купила кабель. Швидко відправили. Без проблем та інших непорозумінь. Сервіс вищого класу!
Козлов Саша рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000003172

Рекомендую магазин! Замовляв навушники Apple. Все добре, товар прийшов згідно з описом і комплектації. Покупкою задоволений. Обслуговування чудове.
Жвалов Егор рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Apple USB-C Charge Cable 60W 1m White (MQKJ3), Замовлення №00000002851

Швидка відправка, гарантію та чек надають, що дуже зручно, товар новий та справний. Рекомендую!
Валерия Рудич рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Taupe (MT4J3), Замовлення №00000002604

Професійний підхід до покупців, детальна інформація щодо товару. Дякую! Надалі буду замовляти в цьому магазині.
Ясько Яна рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4BLU), Замовлення №00000001936

Була приємно здивована сервісом і відношенням до клієнта. Всі обумовлені критерії щодо ціни, гарантії та термінів доставки виконані продавцем на відмінно. Від спілкування та покупки отримала лише позитивні емоції!
Зеленський І. рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №№IM900757385

Superb service!
Обарина Таня рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №00000001770

Замовила iPhone 14 на сайті. Наступного дня забрали телефон в магазині. Айфон батьку сподобався, за свої кошти вартий. Продавці все вправно та професійно оформили. Дякую. Рекомендую цей магазин та товар.