Кожемяко Олег рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Sky Blue (MGYL3), Замовлення №00000001335

Замовив для доньки навушники Apple. Замовлення швидко пройшло обробку і впродовж декілька хвилин зателефонував менеджер. Домовились, що за товаром приїду у пункт видачі. Якість навушників відповідає опису. Донька у захваті і це найголовніше! Рекомендую цей магазин для покупок!
Пикул Олег рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Light Pink (MT1U3), Замовлення №00000103697

Класний великий вибір оригінальної техніки Apple, а також фірмових аксесуарів. Я купив тут кейс для телефону, ціна адекватна і належне обслуговування.
Бельченко Дима рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №00000103277

Питань до магазину немає ніяких. Зв'язалися через 10 хв. після замовлення. Наступного дня замовлення прийшло в відділення нової пошти. Я дякую за оперативність. Ціна на телефон нижча за середньоринкову. СУПЕР. Рекомендую!
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000103081

Замовив на подарунок навушники AirPods Pro 2. Отримав навіть раніше обіцяного терміну. Ціна хороша і обслуговування в магазині приємне. Рекомендуємо магазин 100%
Сармат Сергей рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №00000102335

Дякую eStore за якісний товар високої якості! Без затримок, без зайвих балачок, все тільки по ділу. З вами дуже приємно мати справу! Успіхів вам!
Куликов Антон рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №00000099874

Задоволений оперативністю та якістю виконання замовлення. Айфон дуже класний, гарний. Дякую!!!!
Eduard Kharchenko рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №906660637

Купував тут телефон, зробив замовлення на сайті вранці і вже після обіду його отримав. Ціни приємніші за конкурентів. Нарікань поки ніяких немає. Покупкою задоволений, звернуся ще)
Гутко Юлия рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №00000099408

Професійне ставлення до клієнтів. Ціни адекватні, великий вибір товарів. Рекомендую!
Колiснiченко ОС рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3), Замовлення №00000099165

Купив тут айфон. Сподобався якісний сервіс, швидка доставка та в наявністі всі нові моделі. Дякую дуже, звернусь ще при необхідності
ДедоваИнга рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №00000098932

Хороший магазин у центрі та дуже круте обслуговування. Допоможуть з будь-якими питаннями і завжди все є в наявності.