Halya Hanson рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Apple MagSafe Battery Pack (MJWY3), Замовлення №00000098711

Завжди повертаюсь у цей крутий магазин і в цю атмосферу. Купую вже не вперше, і завжди залишаюся задоволеною. Дякую!
ПархоменкоОльга рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №00000096773

Це просто ВАУ! Купувала телефон + наклеювання скла, замовлення оформляла на сайті. Замовлення було готове до видачі наступного дня. Швидко і без проблем, персонал приємний у спілкуванні. Вартість товарів тут також дуже приємна. Якість гарантують.
Нечаев Игорь рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №00000096618

Замовляв у цьому магазині AirPods. У результаті все пройшло добре, товар прийшов вже через день після оформлення замовлення на сайті. Навушники топові, звучання неймовірне. Рекомендую магазин.
Фелiкс Фелiкс рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Навушники TWS JBL Wave Flex Black (JBLWFLEXBLK), Замовлення №00000095404

Замовили дитині навушники на свято. Все добре, навушники гарні. Запаковано дуже якісно, надали гарантію. Дякую.
Хромець Павло рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №00000095324

В магазині єстор купую техніку не вперше. Ніяких проблем з товаром не було. Минулого року покупав собі мак, і працює дотепер без нарікань, телефони теж тут покупав, працюють без проблем. І цього разу вирішив обновити дружині телефон, як завжди замовили на сайті і забрали у пункті видачі. Телефон новий, на гарантії. Все чудово!
Дмитрий Цыгулев рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000092278

Навушники були в наявності, надіслали відразу після підтвердження замовлення. Доставили вчасно цілими, без пошкоджень. Грають ідеально, навіть краще, ніж очікував. До магазину питань немає, все виконано ідеально:) Рекомендую!
Agrael рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №IM907859551

Алекса Танова рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акустика JBL Charge 5 Red (JBLCHARGE5RED), Замовлення №00000089682

Купила на подарунок. Без проблем швидко замовила через сайт, наступного дня забрала у точці видачі замовлень. Персонал привітний, показали все, перевірили разом. Все супер. дякую)
Стас Горкін рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Apple Watch 41/40/38mm Midnight Sport Band (MKU83), Замовлення №00000089325

Магазин мені дуже подобається. Ціни одні з найкращих на ринку, і завжди багато товару в наявності. За це вас і обрав.
Angelina Sirenko рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256GB Green (MU1G3), Замовлення №00000088641

Магазин дуже зручний, позавчора замовила, а вчора вже забрала у точці самовивозу. Доставка досить швидка, ціни хороші. Купила новий iPhone 15 Plus, дуже класний, швидкий, стильний телефон. Матове покриття просто топ! Залишилась задоволеною максимально))