Евгений Громов рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Гайковерт ударный DeWALT DCF899N (Без аккумуляторов и зарядного устройства), Гайкокрут DeWALT DCF899N, Замовлення №43626

Дуже вдячний продавцям: проконсультували та доставили у дуже короткий термін. Дякую!!! Гарних продажів!
Никита Борисенко не рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Точилка для ножей

Взяли предоплату и не выслали товар, невозможно дозвониться , не рекомендую
Відповідь представника «MegaTool»
Шановний Микита, Дякуємо за Ваш відгук. Ми розуміємо ваше занепокоєння, проте хочемо запевнити, що ситуація з неотриманням товару після предоплати не може бути характерною для нашого магазину. Наші клієнти завжди отримують свої замовлення вчасно. Щодо Вашого замовлення, воно було оформлене у період, коли Україна зазнавала значних перебоїв у зв'язку з обстрілами з боку росії, країни-агресора. Через атаки багато регіонів періодично залишалися без електропостачання, що могло вплинути на швидкість обробки замовлень і логістику. Ми сподіваємося, що Ваша проблема вже вирішена. Якщо ж ви все ще маєте невирішені питання або потребуєте додаткової допомоги, будь ласка, звертайтеся до нас за номером 0800 330-239. Ми завжди готові допомогти. З повагою, Команда підтримки Megatool
supreme не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Хотів купити: генератор

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

По тел сказали что в наличии нет ничего, и инфа везде не верная.
Відповідь представника «MegaTool»
Шановний користувачу Supreme, Дякуємо за ваш відгук. Ми приносимо свої вибачення за незручності, які ви зазнали під час спроби придбати генератор у нашому магазині. На жаль, через складну ситуацію в країні, зумовлену обстрілами з боку росії, країни-агресора, наші системи інформації про наявність товарів можуть бути неактуальними. В цей період ми стикаємося з перебоями в електропостачанні, що ускладнює обробку даних і оновлення інформації на сайті. Ми працюємо над вдосконаленням наших систем, щоб забезпечити актуальність інформації та покращити обслуговування наших клієнтів. Якщо ви все ще зацікавлені у покупці генератора або іншого обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами безпосередньо, і ми допоможемо вам знайти необхідний товар. З повагою, Команда підтримки Megatool
Луцишин Дмитро не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 січня 2022

Купив: Акумуляторний електровіник Karcher KB 5 Premium (1.258-021.0), Замовлення №22223

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

При отриманні товару перевіряйте у важно вартість. Мені включили у вартість послугу забору зі сладу постачальника, менеджер обіцяв що якщо заберу товар то це компенсують та гроші не повернули. НЕ рекомендую!
Відповідь представника «MegaTool»
Шановний клієнте, Дякуємо Вам за Ваше замовлення акумуляторного електровіника Karcher KB 5 Premium та за відгук. Ми щиро вибачаємося за будь-які незручності, які виникли під час процесу повернення товару та сервісної підтримки. Щодо вартості забору товару із складу постачальника, ми розуміємо ваше розчарування. Відповідно до вашої заяви, ця сума мала бути компенсована. Ми готові негайно вирішити це питання та повернути суму, яку ви сплатили за доставку зі складу постачальника. Будь ласка, зв'яжіться з нами за номером телефону або через електронну пошту, щоб ми могли оформити повернення коштів. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо забезпечити високий рівень задоволеності та сервісу. З повагою, Команда підтримки Megatool
Компанія виправила ситуацію Дякую. Як кажуть сервіс проявляється саме в проблемних ситуація а не коли все гладко. Сервіс хороший.
24 січня 2022 Відповісти
18 листопада 2021

Купив: Полотно пильне Bosch Полотно пильное по дереву Bosch Basic for Wood S1111K 228мм 2шт (2609256700)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Гроші за товар було сплачено, але дзвонити ніхто не квапився. Дозвонилися до магазину за декілька разів. Висилали замовлення так само на протязі 2 днів, бо "забули"
Відповідь представника «MegaTool»
Шановний клієнте, Дякуємо за ваш відгук та за покупку пильного полотна Bosch Basic for Wood S1111K. Ми вдячні за ваше терпіння та розуміння щодо затримок, які виникли при відвантаженні вашого замовлення. Ми щиро вибачаємося за затримку та за незручності, спричинені недостатньою оперативністю нашої сервісної підтримки. Забути про відправку замовлення – це не стандарт нашої роботи, і ми серйозно ставимося до таких випадків, щоб покращити наші процеси та запобігти повторенню подібних ситуацій у майбутньому. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас виникнуть додаткові запитання чи потреба в допомозі. Ми гарантуємо, що ваше звернення буде оброблено з усією увагою та пріоритетністю. З повагою, Команда підтримки Megatool
Tatiana рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: Аккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 180 LI, Замовлення №16592

Обслуговування на найвищому рівні. Ціна нижча, ніж на інших сайтах. Гарантійний талон заповнений, з мокрими печатками. Чоловік задоволений шуруповертом, а я високою якістю обслуговування.
Відповідь представника «MegaTool»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за позитивний відгук і за деталі, які ви надали про ваш досвід покупки аккумуляторного шуруповерта Bosch GSR 180 LI. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені ціною та рівнем обслуговування в нашому магазині. Ваші слова є великою мотивацією для нашої команди, і ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб забезпечувати високу якість обслуговування для всіх наших клієнтів. Вдячні, що ви відзначили зручність замовлення через корзину, швидкість відвантаження товару та конкурентоспроможну ціну. Ми сподіваємося на наше подальше співробітництво та раді будемо знову вас обслуговувати в майбутньому. Якщо у вас або у вашого чоловіка виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій інформації, не вагайтеся звертатися до нас. З найкращими побажаннями, Команда підтримки Megatool
Andrew Andreew рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Аккумуляторный шуруповерт Metabo PowerMaxx BS (мягкий кейс)

Нашол необходимый шуруповерт в каталоге, перешол на сайт мегатула. Еще раз прочитал описание (очень понятное), просмотрел характеристики. Оформил заказ через корзину, мне перезвонили и проконсультировав меня подтвердили заказ. Заказ забрал в отделении службы доставки. Все четко и вовремя. Всем рекомендую. Хороших, удачных и выгодных всем покупок!!!
Відповідь представника «MegaTool»
Дякуємо Вам за чудовий відгук та за рекомендації нашого магазину. Ми раді, що ви знайшли потрібний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS у нашому асортименті і залишились задоволені зручністю оформлення замовлення та якістю нашого обслуговування. Ваші позитивні враження від покупки в нашому магазині дуже важливі для нас, адже ми прагнемо забезпечувати високий рівень сервісу та задоволення потреб кожного клієнта. Ми цінуємо, що ви відзначили чіткість і своєчасність нашої роботи. Сподіваємося бачити Вас знову серед наших клієнтів. Якщо у вас або у ваших знайомих виникнуть питання чи потреба у додатковій допомозі, будь ласка, не вагайтеся звертатися до нас. З найкращими побажаннями, Команда підтримки Megatool
Эдвард Донской рекомендує цей магазин
17 липня 2021

Купив: Бензопила цепная Makita EA 3203 S40B

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Рекомендую. Отличный магазин. Цена и качество на высоте! Отдельное Спасибо менеджеру Сергею за консультацию
Спасибо за отзыв
Mary Jane не рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Хотів купити: Винный шкаф Grunhelm GWC-14, Замовлення №не заказали

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «MegaTool»
Добрый день! Спасибо за отзыв. Мы приняли во внимание Ваши замечания и проведем ряд мероприятий для улучшения качества обслуживания клиентов. По поводу того, что мы не отвечаем на телефонные звонки хотим возразить, т.к. у нас установлена многоканальная телефония с бесплатными звонками для клиентов, и любой свободный менеджер сразу отвечает. Так же мы видим пропущенные звонки, после чего перезваниваем. Факт отсутствия или продажи товара, который вы хотели заказать -- это стандартное явление, т.к. мы являемся интернет-магазином, и менеджер по продажам в первую очередь должен продать товар клиенту, совершившему заказ через корзину или телефонный звонок. Так же товар может находиться, к примеру, на складе в Киеве, и для того чтобы Вы просто просмотрели, нам нужно перевезти его на наш склад и заплатить за доставку перевозчику. Вы могли заказать винный шкаф на любое подходящее отделение Новой Почты, осмотреть его и отказаться, если не подошел, как делают 99% наших клиентов. Менеджер пошел Вам навстречу и взял на себя ответственность для того, чтобы сэкономить Ваше время, за что и поплатился, получив данный отзыв. Надеемся на Ваше понимание. С Уважением, MegaTool
rezhik не рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Набор ячеек Bosch для iL-BOXX 102, Замовлення №10853

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Подменяют фото товара таким образом, что товар кажется более привлекательным из-за цены, но на самом деле именно то, что высылают у других продавцов стоит дешевле. Не вздумайте оплачиваать за товар на перед, как сделал это я, а лучше вообще не иметь с ними дела. Сначала подумал, что это просто ошибка и магазин без проблем решит эту проблему, но связавшись с магазином по почте по реакции продавца-консультанта Сергея понял, что все так и было задумано с самого начала.
Відповідь представника «MegaTool»
Уважаемый Покупатель! Мы так и не поняли суть проблемы, пообщавшись с нашим менеджером. Вы могли разрешить данную проблему, связавшись с нами и произвести возврат товара прежде, чем писать негативный отзыв. Мы не вводим наших покупателей в заблуждение, вся информация (фото, характеристики и т.д.) на нашем сайте предоставлена от производителя товара. Данная модель товара уже снята с производства и остатки распродаются. Уверяем Вас, что мы не в праве производить подмену фото или продавать подделку товара, так как являемся официальными дилерами по всем представленным брендам в нашем магазине. Наши товары представлены так же на таких торговых площадках как Rozetka, Allo, и с таким случаем мы сталкиваемся впервые. Поэтому впредь просим связываться с менеджером по телефону или обратному звонку, это абсолютно бесплатная услуга для Вас. Надеемся что проблема разрешена и ожидаем от Вас возврат товара. Спасибо за понимание. С Уважением, MegaTool