Winvit рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Планшет Google Pixel Tablet 256GB Hazel, Замовлення №20867

В магазині купую перший раз (для мене не дуже був відомим "Fragment"), справив чудове враження. Швидко відповіли, ввічливе з повагою до клієнта спілкування, запропонували цікавішу модель від тої що замовляв, якої на момент замовлення не було в наявності (інший колір та регіон). Від замовлення до відправки Новою поштою зайняло часу менше половини дня. Товар був запакований і з цілими пломбами, усім задоволений, раджу.
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо за Ваш відгук і приємні слова! Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та забезпечувати задоволення наших клієнтів, а Ваші слова надихають нас робити це ще краще. Раді, що Ви залишилися задоволені нашою роботою та спілкуванням з нашою командою. Ми бажаємо Вам приємних емоцій від користування планшетом! Нехай кожен момент з ним буде наповнений новими враженнями, корисними відкриттями та незабутніми моментами. Нехай він стане надійним помічником та дозволить Вам з легкістю здійснювати всі Ваші задуми та плани. Ще раз дякуємо за Ваш вибір та рекомендації. Ми будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині. З повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment.
Анна Клименко рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Пульт керування Smart Controller Enterprise DJI Matrice 300 Series (CP.EN.00000210.03, Замовлення № № 20799

Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину та за довіру до нашої команди! Ми раді, що Ви залишилися задоволені обслуговуванням. Ваші слова про швидке та якісне обслуговування дуже важливі для нас, ми завжди стараємося зробити процес покупки максимально зручним. Надіємося на подальшу співпрацю з Вами. Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! З найкращими побажаннями, команда Fragment
Dev Dev рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Стандартний об'єктив Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1,8G (JAA341DA), Замовлення №20752

Що я можу сказати?.. Далеко не перший раз користуюсь послугами різніх Інтернет-магазинів. АЛЕ. Не дуже відомий для мене на той момент магазин "Fragment" реально зміг справити приємне враження "зі старту". Швидка реакція та зворотній зв'язок, ввічливе спілкування з повагою до клієнта, якісний оригінальний товар, наявніть та відповідність ціни (нижчої, ніж у конкурентів), чек... Бажаю усього найкращого магазину та коллективу! На даний момент ви є "one of the best"! Так тримати! :)
Відповідь представника «Fragment»
Дуже вдячні Вам за позитивний відгук та теплі слова! Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс, якісний товар та лише позитивні враження нашим клієнтам, і Ваші слова надихають нас продовжувати розвиватися та вдосконалювати нашу роботу. P.S. Ми переглянули Ваші фото і у нас не вистачає слів, щоб передати своє захоплення! Ви справжній майстер своєї справи, Ваші фото вражають своєю яскравістю, глибиною та емоційністю. Ми дуже вдячні Вам за те, що поділилися з нами своїм мистецтвом. Особливо нам сподобалися фото котиків =) вони чарівні! Ви так гарно передали їхній характер, настрій та вираз обличчя. Ви маєте чудовий смак та талант! Ми також дякуємо Вам за чудове фото, яке Ви прикріпили до відгуку (напевне уже зроблене на об'єктив Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1,8G =)), ми в захваті від Вашої творчості. Бажаємо Вам успіху, натхнення та нових цікавих проектів! З повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Роман рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 35mm f/1,8 IS Macro STM (2973C005), Карта пам'яті SanDisk 256 GB SDXC UHS-I U3 V30 Extreme PRO (SDSDXXD-256G-GN4IN), бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R10 body (5331C046), Замовлення №20727

Придбали фотоапарат, та об'єктив в даному магазині, а також флешку. Дуже приємні та професійні менеджери, наші товарі скомплектували та відправили раніше ніж очікувалось. Дуже дякую!)
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо вам за відгук і за вибір нашого інтернет-магазину для придбання фототоварів. Ми завжди намагаємося надавати якісне обслуговування. Раді, що ви залишилися задоволені оперативною доставкою. Ми дуже старалися =) Бажаємо вам багато чудових моментів та фотографій! Ми будемо раді бачити вас знову в нашому магазині. З найкращими побажаннями, Команда Fragment!
Andrii рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Sigma AF 24-70mm f/2,8 DG DN Art, Замовлення №№20723

Більш ніж відповідальний персонал, магазин виконав усі свої забов'язання в обіцяні терміни. Товар повністю відповідав опису та мав належний вид. Можу рекомендувати цей магазин!
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо вам за ваш відгук та позитивні слова щодо нашого магазину. Ми завжди намагаємося забезпечувати нашим клієнтам найвищу якість обслуговування та товарів. Ваші слова вдячності є для нас справжньою нагородою і джерелом мотивації. Вони підтверджують, що наша робота дійсно важлива і приносить користь нашим клієнтам. Ми завжди готові надавати вам найкращий сервіс і працювати ще більше для вашого задоволення. Дякуємо за вашу підтримку і довіру! Ми бажаємо вам чудових фотографій і незабутніх моментів. Нехай кожен знімок буде виразом вашої творчості і радості! З найкращими побажаннями, команда Fragment!
Dan Man рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №Ananas

Вже другий раз купую в цьому магазині, усім задоволенний, раджу
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо за вашу довіру та за те, що обрали наш магазин вже вдруге. Ми дуже вдячні за ваш позитивний відгук і раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Ваша підтримка та рекомендація означають надзвичайно багато для нас. Ми завжди прагнемо надавати товари високої якості і професійний сервіс. Ще раз дякуємо за вашу підтримку і рекомендацію. Ми будемо раді бачити вас знову в нашому магазині. З найкращими побажаннями, Ваша команда магазину Fragment.
Владлен рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch 3 Classic Brown, Смарт-годинник HUAWEI Watch 3 Classic Brown, Замовлення №20535

Заказ сделал 15 апреля. Магазин перезвонил сразу и договорились об отправке в понедельник 17 апреля, что меня вполне устраивало. Я понимал, что праздники, поэтому без проблем. Заказ продавцом был отправлен в обусловленный срок, а сегодня уже получил его. Цена на часы одна из самых дешёвых, гарантия от магазина 12 месяцев. В подарок положили два защитных стекла. Очень приятно. Рекомендую магазин однозначно!
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо Вам за відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. Ми дуже цінуємо Ваш вибір нашого магазину і раді, що ми змогли Вам допомогти. Наша команда завжди прагне надавати швидке та якісне обслуговування, тому дуже приємно почути, що Ви були задоволені нашою роботою. Дякуємо за Ваш час і довіру до нашого магазину. Ми будемо раді бачити Вас знову! З повагою, Команда інтернет-магазину Fragment.
Capone рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №20532

Замовив телефон з передоплатою 20%, замовлення прийшло на наступний день, товар був запакований і з цілими пломбами. Магазином більш ніж задоволений.
Відповідь представника «Fragment»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди прагнемо забезпечувати нашим клієнтам якісне обслуговування та продукцію високої якості, тому Ваші слова стали для нас великою похвалою. Ми раді, що Ви залишилися задоволені замовленням у нашому магазині. Наша команда завжди старається надавати нашим клієнтам найкращий сервіс та забезпечувати швидку та якісну доставку товарів. Дякуємо за Ваш вибір та довіру. Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів ще багато разів! З повагою, команда Fragment.
zlex рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №20466

Приємне і якісне обслуговування, товар відповідає опису, швидка доставка.
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою і якістю обслуговування. Будемо раді Вашим майбутнім зверненням. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Vlad kozin рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 5 12/256GB Storm White