Владимир Иванович рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: PowerSIM, Замовлення №000797704

Все чітко і без проблем.
Ycyc Jh H рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Tecno Spark Go 2023 BF7 4/64GB Uyuni Blue (4895180793028), Замовлення №000797449

Рекомендую магазин.
Valiktaim Bobby рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: PowerSim, Замовлення №000795946

Все чотко дякую
Петро Яхневич рекомендує цей магазин
19 квітня 2024 На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Anker Soundcore H30i White (A3012G21), Замовлення №000793297

Kalugin рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск Seagate Basic 2 TB Gray (STJL2000400), Замовлення №000794551

Заказывал жесткий диск в вадафоне. Приятным бонусом была бесплатная доставка, во всех других магазинах была платная. Пришел товар быстро в фирменной коробке. Претензий никаких не имею, товар был новый с заводскими пломбами
Марія не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Tecno POVA-5 LH7n 8/128GB Mecha Black (4894947000492), Замовлення №000793648

Купила телефон, телефон чудовий, але до телефону йшло безкоштовно 6 місяців інтернету в тарифі Турбо. У мене в цей момент був тільки поповнений тариф. Я дала нарахувати мені бонуси і мене перекинуло на інший тариф з тільки 15 ГБ, хоч я оплатила тариф на місяць безлімітного інтернету, що зняли і підключили цей. І щоб назад повернутись до цього тарифу, що в мене був, я повинна ще раз оплатити тариф. Тому по суті подарунок це -200 грн. Ніколи тут нічого не купляйте, завжди найдуть як обманути.
Максим Артеменко не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto E13 8/128GB Cosmic Black (PAXT0079), Замовлення №39488

Заказал телефон, уточнив у продавца есть ли зарядное в комплекте, на что продавец сказал что отсутствует и впарил мне ещё одну зарядку, связаться с ними не получается так как связь односторонняя, звонить могут только они, с набранного номера на вызовы не отвечают, продавцы не владеют тех информацией о товаре.
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Дійсно, на сайті в комплектації вказано щодо наявності блока та кабеля. Схоже на помилку оператора, приносимо свої вибачення. Ви можете звернутися на гарячу лінію 0-800-40-40-40 для оформлення повернення.
Иван Мосин рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Гарнітура Ttec AirBeat Shap 2KM147B, Замовлення №000788874

Замовив навушники в магазині Водафон, отримав знижку 10% за промокодом, який обміняв на бонуси в додатку "My Vodafone" . Товар надійшов на добу раніше, ніж було заявлено. Навушники сподобались, як то кажуть "з першої ноти". Дуже задоволений своїм вибором. Дякую магазину Vodafone!
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Щиро вдячні за відгук. Бажаємо довгого користування навушниками!
PALAGON рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Кабель Apple USB-C/Lightning 2 m (MQGH2ZM/A) White, Замовлення №000782026

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Вдячні за Ваш відгук. Завжди Вам раді!
София Барчук не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: MAKE Full Cover Full Glue для Apple iPhone 15 Pro

Відповідь представника «Vodafone»
Софіє, вітаємо. Нам дуже шкода, приносимо свої вибачення. Зробимо усе можливе, або подібне більше не повторилося.