Михайло Бондаренко рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Спальний мішок Terra Incognita Asleep JR 300, Замовлення №15096

Купував дитячий спальник. Купив у цьому інтернет-магазині за дуже гарною ціною. Рекомендую!
Відповідь представника «TROPIC.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук)
Garry рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Палатка туристическая Tramp Peak 3 V2, green (TRT-026-green), Замовлення №1277

Відповідь представника «TROPIC.ua»
Дякуємо Вам за відгук! Будемо і далі намагатись радувати наших покупців гарним сервісом та приємними цінами.
Seethe не рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Хотів купити: Термос для еды Tramp TRC-078

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Выбираю термос. Вернее, термос знаю какой, ищу магазин. Наличие термоса в двух магазинах. Перехожу на один- и вижу, что товар продан. Зачем забирать у людей время? Магазин вообще не следит за актуальностью информации. Вряд ли посоветую такого продавца .
Відповідь представника «TROPIC.ua»
Вибачте, ця модель термосу вже більше місяця позначена в нас на сайті як "немає в наявності". А на сторінці Хотлайн ця інформація мала оновитись автоматично, і модель не повина була рекламуватись. Нам теж не цікаво сплачувати за рекламу товарів, яких немає в наявності. Найближчим часом наші співробітники спробують вирішити цю проблему. В будь якому разі, ще раз приносимо Вам наші вибачення за створені незручності.
Дмитрий Попко рекомендує цей магазин
25 квітня 2019

Купив: Terra Incognita Alfa 2

Мне понравился этот магазин. Цены были везде одинаковыми, но тут в подарок был рюкзак. Смущало малое количество отзывов, по этому и пишу свой. Заказал через сайт, привез курьер под дом в удобное для меня время. Я остался всем доволен
Відповідь представника «TROPIC.ua»
Спасибо Вам за отзыв !!! Будем и дальше стараться радовать наших клиентов качеством обслуживания, а так же приятными подарками и скидками...
Anna Tomiuk рекомендує цей магазин
27 липня 2018

Купив: Рюкзак туристичний Terra Incognita Trial 55 / помаранчевий/сірий

Дуже ввічливо та оперативно здійснили обслуговування. Я замовила рюкзак Rango,але перед відправленням уточнила про наявність дощового чохла.. Для мене перевірили цей рюкзак,і на жаль,його там не було Але мені запропонували іншу модель,зі знижкою,яка його мала... Відправили в той же день і я отримала його..свій якісний,новий,з дощовиком,рюкзак. Дякую, консультанту,за пораду(цей рюкзачок навіть прикольніший)
Відповідь представника «TROPIC.ua»
Спасибо за положительный отзыв о нашем магазине. Будем и дальше стараться радовать наших клиентов хорошим сервисом и приятными скидками !!!)))