Наталія 26 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Офісне крісло для керівника X-8003 fabric black, Замовлення №841245

Алексей Лабунский рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера GT Racer X-2534-F Fabric Black, Офісне крісло для керівника X-2534-F Fabric Black, Замовлення №839791

Гарне крісло за приємною ціною, гарний магазин, рекомендую
Артур Бєлобров рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: GT Racer X-2534-F Fabric Black, Замовлення №40457

андрей барышников не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Хотів купити: Посудомийна машина WSIC 3M27 C

Номер заказа 40544. Позвонили, подтвердили наличие, согласовали доставку, в день доставки сказали, что не смогут привезти. Досвиданье, разбирайтесь сами.
Xego Edits не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Офісне крісло для керівника X-2324 Fabric Black/Gray, Замовлення №827939

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Замовив крісло, крісло, начебто чудове, все було в комплекті, але ось халепа: підлокітники качаються, я подумав, що це як треба, бо матеріал підлокітників – пластик, але з лівим підлокітником все ок, а правий качається як проклятий. Добре, подумав я, може не докрутив, але знову ж таки все на місці. Мабуть, барак попався, а повернути крісло ніяк, бо краска здерта на місті ґвинтів. Ціна була дорожча, чім на сайті.( на 200 гривень)
Відповідь представника «Mobitek»
Добрий день! Шкода, що Ви залишились не задоволені покупкою. Ваше звернення передаємо на опрацювання до відділу сервісу.
Пройшли 1.5 місяці. Виявив ще дефект з ручками і нижнім механізмом. Попався брак повний. Якщо не жалкуєте свій час і нерви, візьміть щось подорожче. Не рекомендую це крісло і магазин.
10 жовтня 2023 Відповісти
А які власне дефекти виявили в процесі користування?
23 жовтня 2023 Відповісти
Xego Edits відповів на коментар Артур Бєлобров
1.На підлокітниках змістилась тканина та набивка, її там не вистачало (спочатку були нормальні, а зараз вони тверді, неможливо довго тримати лікті). 2.Скрип від поршня і кріплення (так, це нормально для крісел з користуванням 1-2 роки, але ніяк за два місяці). 3. З самого моменту покупки, підлокітники хиталися. Написав в тех. Підтримку магазину, вони сказали про те що я "зализав" різьбу на підлокітниках. Порадили викликати майстра, пообіцявши повернути гроші за роботу майстра. Викликав майстра, це коштувало мені 400 гривень, він оглянув ручки і сказав що це брак, і що я закрутив все нормально. Гроші за майстра мені повернули, але все таки брак продавати по низькій ціні і на вказавши на це на сайті, чи при підтвердженні замовлення... Це м'яко кажучи не правильно.
24 жовтня 2023 Відповісти
RAZ_R рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Офісне крісло для керівника GT Racer B-239 Black, Замовлення №826178

Магазин рекомендую, все вчасно і відповідально, але є одне АЛЕ... В комплекті з кріслом не було бовтів.... Ніяких. Добре, що було старе крісло від такого самого виробника, прийшлося повністю розібрати старе, щоб скласти нове)) Можливо хтось на пошті загубив, можливо забули покласти до комплеку... Неприємно? Так! Критично? Ні. Все іньше виконано на рівні. Дякую, крісло дуже сподобалось, сервіс теж, але в наступний раз треба слідкувати за комплектацією...
fell_so_high рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: GT Racer X-0712 Shadow Gray, Офісне крісло для керівника X-0712 shadow gray, Замовлення №815885

Відповідь представника «Mobitek»
Добрий день! Дякуємо, що поділились позитивними враженнями та підтримали наш магазин. Завжди раді бачити Вас нашим покупцем!
Vlad Stoyanov не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Сушилка candy rapido, Замовлення №813354

Купил сушилку, вкьючаю, а баран бракованный, при вращении бьет по корпусу, отправили в сервис, гарантийный талон не заполнили, выслал им талон, талон прибыл 6.12, сегодня уже вечер 8.12, талон еще не забрали из новой почты, каждый день звоню что ускорили но оперативности никакой, крайне не рекомендую магазин, отвратительный, и сушилку тоже не рекомендую, брак с барабаном очень частый.
Відповідь представника «Mobitek»
Шановний, Владиславе! Шкода, що у Вас склалось негативне враження від співпраці з нашим магазином. Відповідаючи на Ваше зауваження з приводу не заповненого талона хотілось би зазначити, що талон вкладається виробником у барабан, тому не може бути пропечатаний без порушення цілісності пакування. У зв'язку з чим при відправці товарів Новою поштою він може бути пропечатаний за зверненням покупця, у разі необхідності (як даному випадку). Так, дійсно Вам рекомендовано звернутись у сервісний центр, оскільки поверненню у 14 денний термін згідно з законом "Про захист прав споживачів" підлягають товари належної якості, що не були у використанні. Ваше звернення свідчить про те, що товар із браком і неналежної якості. В такому випадку діагностика, встановлення причини (заводський брак або порушення правил експлуатації) та прийняття рішення про повернення - це компетенція сервісного центру виробника. В будь-якому разі ми хотіли б попросити вибачення за затримку з забором відправленого талону. На жаль, в теперішніх умовах роботи періодично виникають затримки, пов'язані з об'єктивними причинами. Талон буде забрано завтра.
Как и следовало ожидать, сегодня 9.12, воз и ныне там, хоть и отписались что заберут, никакой цены вашим словам и убеждениям нет. Так что товарищи покупатели ни в коем случае не связывайтесь с этим магазином.
9 грудня 2022 Відповісти
Все таки отправили гарантийный талон в воскресенье, в понедельник получил. Хай бы такой не поднимал если бы мне это не пекло, так как у меня двое детей, вещей стирать много, а из-за такой погоды и отключения света(нет ни воды, ни тепла, не газа в доме если нет света) вещи негде сушить. Спасибо, что подсуетились в выходной день.
13 грудня 2022 Відповісти
Как выяснилось магазин выслал сушилку с повреждением, барабан погнутый от того что сушилку упустили, в возврате отказали, не рекомендую магазин и тем более Candy сушилки, они без транспортировочных болтов
8 січня 2023 Відповісти
ant2 рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: GT Racer B-212A Gray, Замовлення №38997

Вибрав магазин через найнижчу вартість. Замовлення без проблем пройшло, уточнили детелі по телефону, відправили із післяплатою. Товар в оригінальний коробці, складання доволі просте, все що потрібно в комплекті. Саме крісло доволі зручне, хоча не рівня преміум класу, але в даному ціновому діапазоні топ. Рекомендую даний товар та магазин.
Відповідь представника «Mobitek»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!
ЕЛЕНА ДРОБОТ рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: ПРАЛЬНА МАШИНА WHIRLPOOL AWE 6080 UA

Дякую. Все працює. Сподіваюсь, що Пральна машина буде працювати і надалі без нарікань. Консультанти, супер.
Відповідь представника «Mobitek»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!