Відгуки Mobitek | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Mobitek

Магазин тимчасово не розміщує товари на hotline
Вибрані 28 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 26 травня 2022 р.

Зробила замовлення на сайті, замовила сину геймерське крісло , і буквально за 3 хвилини зателефонував менеджер, вічливо уточнив всі деталі замовлення, порадив як краще оплатити, повідомив про орієнтовну вартість доставки. Ціна не відрізнялась від зазначеної на сайті. Відправлення отримала швидко. Сервіс на найвищому рівні. Отримали, зібрали. Син на сьомому небі від щастя. Якість товару також гарна. Раджу всім звертатися до цього магазину. Вони найкращі.

Дякуємо Вам, за відгук, нам дуже приємно, звертайтеся до нас ще!

GT Racer X-2323 Black/Yellow

• 23 лютого 2022 р.

Ціна влаштувала на кавомашину. Це був баланс між нормальною вартістю і відгуками покупців про даний магазин. Замовив, оплатив на сайті. Перетелефонували, уточнили деталі. Сказали, що замовлення надішлють через два дні. В середу ввечері зробив замовлення, в суботу ввечері машина вже прикрашала кухню. Доставляла Нова Пошта. Запаковано якісно. Товар новий. Комплектність нарікань не викликала.

Delonghi Ecam 350.35 W

• 21 лютого 2022 р.

К магазину претензий нет, так как недавно купил тут хорошее геймерское кресло, в котором чувствую себя комфортно и уютно.
С оформлением заказа и доставкой проблем не было, поэтому магазину спасибо.

ГЕЙМЕРСКОЕ КРЕСЛО GT RACER X-5660 BLACK/RED

• 16 лютого 2022 р.

Заказал наушники с микрофоном. В описании товара было указано, что есть подсоединение 3.5. При получении товара вместе с менеджером изучили коробку и поняли, что есть только USB вход, переходника на 3.5 в той комплектации нет. Менеджер по моей просьбе оформил рекламацию в сервисный центр. На следующий день позвонила (не знаю, по тембру голоса вроде женщина) и вместо того чтоб найти решение, например, предложить переходник, начала рассказывать что я не умею интернетом пользоваться и правильно розгорнути

Добрый вечер!
В описании товара не было написано, что в комплектацию входит переходник, там было как и есть написано о том, какое подключение!
Интерфейс подключения - штекер 3.5 мм, вот как было указано и как есть по факту!
К Вам перезвонили и объяснили это, никто ничего не менял на сайте, нам очень жаль, что Вам не подошел товар, который Вы заказали, но с нашей стороны, вины перед Вами нет никакой, то что Вы заказали, то мы Вам и предоставили.

Edifier G2 II Black

• 31 січня 2022 р.
відвантаження

В воскресенье утром сделал заказ кондиционера. На почту пришло уведомление о том, что заказ оформлен. Ждал весь день сообщения с реквизитами для оплаты предоплаты, которая необходима согласно информации на сайте.
Вечером того же дня перезвонила девушка и сообщила, что на выходных сотрудники не работают, и товара нет в наличии, возможно будет но по другой цене, и в ПН еще перезвонят для урегулирования вопроса. Информацию о графике работы магазина я не нашел. График работы колл-центра СБ, ВС розгорнути

Доброго дня!
Приносимо свої вибачення, дякуємо за зворотній зв`язок.
Передали інформацію до відділу якості, щоб розібратися, що трапилося.
Чекайте дзвінок, від спеціаліста.

Digital DAC-I09EWT

• 14 січня 2022 р.

Цена товара на сайте не соответствует реальности, не рекомендую этот магазин.

Доброго дня!
Приносимо свої вибачення, за те що у вихідний день, відібражалася невірна інформація, злетіли ціни, все виправлено зранку в понеділок.
Замовлення я не бачу на цей товар, одже Вас одразу попередили, що технічна помилка на сайті.
Дякуємо, за зворотній зв`язок.

gorenje bm1600wg

• 4 січня 2022 р.

Заказал 03 Января! Изначально не рассчитывал что работают. Но оказалось все намного лучше . В обед заказал, 04 к 11:00 забрал самовывозом. Можно нормально запарковаться. Товар упакован в оригинальную упаковку, выписан оригинальный гарантийный талон и самое главное - можно нормально через эквайринг оплатить кредиткой.

Дякуємо Вам, за відгук, нам дуже приємно, звертайтеся до нас ще!

GT Racer X-782 Bright Grey (W-20 B-40)

• 24 грудня 2021 р.
відвантаження
сервісна підтримка

Заказал товар 15.12.2021. в этот же день перезвонили, но у меня было совещание и я попросил перезвонить через час.
Через час не перезвонили, на следущий день тоже не перезвонили. Больше вообще никто не перезванивал.
24.12.2021 Пришло письмо от Mobitek.com.ua с обновлением статуса: Отменён

Доброго дня!
Шкода, що співпраця з нашим магазином, лишила про нас неприємне враження.
Приносимо свої вибачення, при обробці Вашого замовлення, менеджер допустила помилку, не вказала, що повторно потрібно до Вас зателефонувати.
Інформація передана у відділ якості, Ваше звернення буде оброблено належним чином.
Дякуємо, за зворотній зв`язок.

JBL Tune 660 NC (JBLT660NCPIK) Pink

• 21 грудня 2021 р.

Купили в даному інтернет шопі кофе машину nivona 779 по найнижчій ціні в неті.все відбулось зручно.рекомендую даного продавця

Nivona 779

• 10 грудня 2021 р.

Отличный товар, быстрое и удобное оформление , спасибо за оперативность.

Дякуємо Вам, за відгук, нам дуже приємно, звертайтеся до нас ще!

Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0)