Уляна Співак рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: GT Racer X-0712 Shadow Gray/Black, Замовлення №38719

За допомогою сайту Hotline знайшла комп'ютерне крісло з бажаними характеристиками за вигідною ціною. Дякую інтернет магазину Mobitek за компетентне обслуговування та оперативність з боку працівників Вашої команди. Крісло отримала в оригінальному пакуванні, всі його деталі у відмінній якості та стані, зібрали крісло самостійно з докладною інструкцією. Придбанням задоволена! Крісло мега комфортне та зручне, рекомендую!
Відповідь представника «Mobitek»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!
asta рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Купив: GT Racer X-2853 Black, Замовлення №38618

kkostia рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: GT Racer X-8003 Fabric Black, Замовлення №38380

Замовив товар в неробочий, думав вже в понеділок наберуть, але зв'язалися в суботу, що зручно. Замовив доставку кур'єром. В понеділок привезли, без проблем отримав, встановив крісло, все гаразд. Єдиний мінус магазина, це те що українська версія якась корява, з гугл транслейта, перекладіть нормально сайт, а так все в нормі, рекомендую
Ніх рекомендує цей магазин
24 липня 2022

Купив: GT Racer X-2564

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня. До війни була змога сплачувати на сайті, на даний момент поки що припинили співпрацю з ними, але після того як все стабілізується в країні то знову буде змога сплачувати на сайті товар. Товарний чек напевно загубився при транспортуванні, Вам його надіслали на пошту, він Вам дійсно не потрібен, достатньо Вашого номера телефону. Дякуємо, за позитивний відгук.
Елена Лещенко рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: GT Racer X-2323 Black/Yellow, Замовлення №38025

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробила замовлення на сайті, замовила сину геймерське крісло , і буквально за 3 хвилини зателефонував менеджер, вічливо уточнив всі деталі замовлення, порадив як краще оплатити, повідомив про орієнтовну вартість доставки. Ціна не відрізнялась від зазначеної на сайті. Відправлення отримала швидко. Сервіс на найвищому рівні. Отримали, зібрали. Син на сьомому небі від щастя. Якість товару також гарна. Раджу всім звертатися до цього магазину. Вони найкращі.
Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Delonghi Ecam 350.35 W, Замовлення №37775

Ціна влаштувала на кавомашину. Це був баланс між нормальною вартістю і відгуками покупців про даний магазин. Замовив, оплатив на сайті. Перетелефонували, уточнили деталі. Сказали, що замовлення надішлють через два дні. В середу ввечері зробив замовлення, в суботу ввечері машина вже прикрашала кухню. Доставляла Нова Пошта. Запаковано якісно. Товар новий. Комплектність нарікань не викликала.
fatalmod рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: ГЕЙМЕРСКОЕ КРЕСЛО GT RACER X-5660 BLACK/RED

К магазину претензий нет, так как недавно купил тут хорошее геймерское кресло, в котором чувствую себя комфортно и уютно. С оформлением заказа и доставкой проблем не было, поэтому магазину спасибо.
Константин 79 не рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Хотів купити: Edifier G2 II Black, Замовлення №800044

Відповідь представника «Mobitek»
Добрый вечер! В описании товара не было написано, что в комплектацию входит переходник, там было как и есть написано о том, какое подключение! Интерфейс подключения - штекер 3.5 мм, вот как было указано и как есть по факту! К Вам перезвонили и объяснили это, никто ничего не менял на сайте, нам очень жаль, что Вам не подошел товар, который Вы заказали, но с нашей стороны, вины перед Вами нет никакой, то что Вы заказали, то мы Вам и предоставили.
Цитата: "Интерфейс подключения - штекер 3.5 мм, вот как было указано и как есть по факту!" Отвечаю: по факту там подключение USB. Очень печально иметь дело с некомпетентными людьми. Вы так и не поняли суть моей претензии: и по телефону и сейчас в комментарии вместо того, чтоб извиниться и предложить решение, обвиняете клиента в невнимательности. Хочу Вас успокоить, наушники с нужными мне характеристиками заказал в нормальном интернет магазине и уже пользуюсь. Вам большое спасибо за беспокойство
17 лютого 2022 Відповісти
Представник магазину «Mobitek»
Добрый день! Константин, приношу перед Вами свои извинения, я Вас неправильно поняла, думая, что Вы имели в виду, что в комплекте нет переходника, который и не входит в комплектацию, а по факту оказалось что вопрос в подключении, на сайте действительно у нас было неверное описание, что исправим в блишайшее время, спасибо, за то что указали на ошибку, там действительно подключение USB, еще раз прошу извинение от лица компании перед Вами, за подобное недопонимание, впредь буду внимательнее! С нашей стороны, для Вас в качестве извинений на следующую покупку, будет максимальная скидка от нашего магазина.
17 лютого 2022 Відповісти
Alex Voshchenko не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Digital DAC-I09EWT, Замовлення №37675

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення, дякуємо за зворотній зв`язок. Передали інформацію до відділу якості, щоб розібратися, що трапилося. Чекайте дзвінок, від спеціаліста.
Був дзвінок. Попрохав, щоб додали інформації на головну сторінку або висвічувалось при замовленні, що при замовленні в вихідні дні можуть інформація стосовно наявності та ціни може бути неактуальною. Запропонували вибрати іншу модель з асортименту з додатковою знижкою, але ніяка мені не підійшла. Стосовно моменту з пропонуванням задати через лист питання і при цьому заблокувати вхідні з моєї пошти - цю біль та розчарування вже ні чим не вгамувати. Дякую, що хоть відреагували. Ще не все втрачено. Подивимось, чи дотримаєтесь своєї обіцянки.
1 лютого 2022 Відповісти
Представник магазину «Mobitek»
Ніхто нічого не блокував, це якась помилка у Вас, почистіть кеш. З приводу Вашого прохання, дякуємо Вам, за підказку як краще зробити, але на жаль, ми не можемо цього зробити, вся інформація надається в телефонному режимі і Вам одразу сказали що товару на жаль немає в наявності. Дуже шкода, що Вам нічого не підійшло із товарів які є в наявності.
2 лютого 2022 Відповісти
Моя єдина помилка, що мене занесло на Ваш сайт! Гарного дня!
2 лютого 2022 Відповісти
Ярослав Пискунов не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Хотів купити: gorenje bm1600wg

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Цена товара на сайте не соответствует реальности, не рекомендую этот магазин.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення, за те що у вихідний день, відібражалася невірна інформація, злетіли ціни, все виправлено зранку в понеділок. Замовлення я не бачу на цей товар, одже Вас одразу попередили, що технічна помилка на сайті. Дякуємо, за зворотній зв`язок.