Alena Fumarova рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Тумба для взуття Trones IKEA , Замовлення №N 000200869

Дуже сподобався магазин, уважні доброзичливі продавці, клієнторієнтовані, великій асортимент, висока якість обслуговування, приємні ціни, знижки. Швидко допомогли обрати товар, відправили вчасно. Так сподобалося, що замовила ще раз такі самі тумби собі додатково і ще на подарунок матусі. Товар отримала дуже швидко, в ідеальному стані. Всім прихильникам IKEA рекомендую саме цей магазин! Планую ще робити замовлення в цьому магазині.
Нажаль, ремонт ще не встигли зробити, але місце вже для тумб обрали.)) Хочу додати, що оператори завжди на зв‘язку, відповідають миттєво. Вироби дуже якісні і стильні. Трохи впораємося і обов’язково додам інші фото.
22 березня 2024 Відповісти
Nikita Kutuzov рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Вітрина BLALIDEN (005.205.19), Замовлення №276953409

Заказывал стеклянный шкаф с Икеи. Пришел с бракованной дверью. Без вопросов поменяли, смогли привезти даже не смотря на блокаду границы, доставку оплатили. Оператор всегда был на связи, отвечал моментально на сообщения. Редко где встретишь такой сервис) 10/10
Валентин Зеленский (kol) рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Ігровий стіл utespelare ikea (405.076.29), Замовлення №277858990

Товар соответствует тому что и указано. Упаковали лучшим образом для того что бы уберечь товар от каких либо повреждений. Покупкой доволен!
Богдан Маковецкий рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Стіл ікеа, Замовлення №278525312

Хороший магазин, рекомендую
юля незнахина рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Етажерка VESKEN IKEA 403 078.66, Замовлення №270565622

Купила етажерку Ікея, бо знайшла в цьому магазині найпривабливішу ціну. Але й якість товару та якість обслуговування були на висоті. Дуже рекомендую цей магазин. І сама за потребою буду надалі купувати саме тут.
Андрій рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Ігровий стіл UTESPELARE IKEA 405.076.29, Замовлення №274315358

Товар був у наявності і прийшов швидко. Сам стіл збирається без труднощів, є 2 варіанта щакріплення стільниці та декілька положень висоти. Особливо подобається наявність сітки для кабельменеджменту.
Abigail Hrishka рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Стілець для годування ANTILOP IKEA, Замовлення №276257420

Дуже задоволені!
Микита Бібік рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Геймерське крісло MATCHSPEL IKEA 805.076.08, Замовлення №268306763

Під час підтвердження замовлення оператор був уважний. Замовлення було виконано швидко. Товар відповідає опису. Крісло ергономічне. Найбільш зручне, для своєї ціни, для людей з великим зростом.
Irina Zhachek рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Маленька шафа для ванної, замовлення №000195039, Замовлення №000195039

Інструкція для складання шафи зручна, впоралася жінка. Гарно вписалася в інтер'єр ванної кімнати. Приємно було спілкуватися з менеджером магазину. Пропоную магазин покупцям.
Юлия Литвин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Візок NISSAFORS IKEA 203.997.77, Підставки HEAT IKEA 870.777.00, Замовлення №276532857

Мій номер замовлення 276532857, замовлення прийшло швидко, ціни актуальні, візок та підставки дуже якісні, рекомендую цей магазин іншим