Артур Опалий рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Відеокарта DUAL-RTX4070-O12G, Замовлення №-

Замовив комплектуючі, rtx 4070, i5 12400f, 32 gb g.skill 3200, asrock b660m pro rs, wd blue 580 1tb, deepcool pf700, vinga cs316. Оператори круті, легко домовитись, прикладають зусиль щоб товар прийшов як умога швидше, самі низькі ціни в україні на ПК комплектуючі. Крутий офіс, та персонал. Окрема дяка Марії за компетентність та професіоналізм! ;)
HappyBird рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Xiaomi mi box s 4k 2nd gen new (MDZ-28-AA), Замовлення №62763

Шукала медіаплеєр, менеджер магазину порадив дану модель. Отримала нову та в плівці від виробника! Легко підключили до телевізору, нарікань не маємо, дуже задоволені всією родиною ) дякую за сервіс і консультацію!
Роман Климчук рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: ASUS DUAL-RTX4070S-O12G, Замовлення №64429

Едине,що хотів би зауважити,щоб магазин вказував в описі товару термін і умови гарантії щодо конкретного товару.В моему випадку мені надали гарантію 12 місяців від магазина.Але,як правило,на нові відеокарти надається гарантія від виробника на 36 місяців.Хотілося б ,щоб представники магазину звернули на це увагу
Магазин вирішив проблему з гарантіею,вислали гарантійні зобовязання на 36 місяців.Вибачилися за прикре недорозуміння... Враження від магазину - позитивні
Вчора Відповісти
Андрей Рошко рекомендує цей магазин
25 березня 2024 На модерації

Купив: збірка ПК, Персональний компютер, Замовлення №замовлення № 64217/62678

Мені сподобавсмя данний інтернет магазин, збірку зробили якісно..Звязались в день замовлення..відправили ПК в обговорені терміни! ціни теж порадували..нижчі ніж у конкурентів...Рекомендую!
Oleg IF рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Palit GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Dual, Відеокарта GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D), Замовлення №63989

Zart Arn рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Ноутбук Legion Slim 5 16APH8 (82Y9003EPB), Замовлення №61918

Замовив те що хотів, озвучені строки доставки було дотримано точно, пакування, комплетація з заводу, тест батареї не показав і хвилини використання, все новеньке. Менеджер Вікторія, раджу)
fufnf рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Радіоприймач Tuner 2 Black (JBLTUNER2BLK), Замовлення №63700

Все спрацювали дуже чітко. Рекомендую
ss66nys рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4 128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen + Case (ZAAJ0374PL), Замовлення №59006

Дякую, планшетом задоволена. Обрала модель Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4 128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen + Case (ZAAJ0374PL)
Орест К рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Black, Замовлення №59005

спокусила ціна.... наявність та вірність вартості підтвердили, тому купив... задоволений
Дарья Желнакова рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX23, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Archer AX23, Замовлення №56777

Все супер, магазин можу радити.