Наталiя Смiшко рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №49029

Менеджер Вікторія швидко допомогла підібрати телефон.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Аліна Вознюк рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Logitech BRIO 4K Stream Edition (960-001194), Замовлення №49299

Задоволена ціною, якістю та комунікацією менеджерів, допомогли підібрати найкращий варіант! Рекомендую!
Данил рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Outrider Royal Black, Замовлення №51708

Вроде хороший магазин,на момент покупки цена была самая низка по Украине,заказал в сб,отправили в пн т.к вс не рабочий день Не понравилось то,что отправляют по предоплате ( может менее габаритные товары отправляют и без ) и эта надпись а чеке
Archer29 рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Пам\'ять для настільних комп\'ютерів Crucial 32 GB DDR4 3200 MHz (CT32G4DFD832A), Замовлення №44382

Зайшов, побачив, купив. Вартість норм, доставка, гарантія, чек є. Память протестили, все ок.
T V рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №48889/51202

Купував нову відеокарту. Для відповіді на мої технічні питання (гарантійний термін та нове заводське упакування) зі мною зв'язався додатковий фахівець. Обидва співробітники були ввічливі та точні. Я робив повну передоплату. Карту відправили того ж дня. Я вдячний за вигідну ціну та обслуговування! Дуже задоволений покупкою!
Максим Щудло рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Миша Logitech M220 Silent Mouse Red (910-004880), Замовлення №49066

Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Сергій Кириченко не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wi-Fi Gray (SM-T220NZAA)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Дуже поганий магазин, обробляють замовлення через добу після замовлення та ще товар по збільшеній вартості продають. Свого складу не мають. Не роджу зв'язуватися.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Доброго дня, просимо вибачення за незручності. Ви оформили замовлення в неділю, коли у нас вихідний, і підтвердити його ми не могли, Вам зателефонували у понеділок вранці (Всі замовлення неділі оброблюються в понеділок) повідомили, що за такою вартістю на жаль немає і запропонували від іншого дистриб'ютора. Ми не займаємось перепродажем, ми інтернет магазин який працює з дистриб'юторами і на жаль таке трапляється, що товар закінчується, бо був лише 1 на залишках.
Михаил Сопотницкий рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Комплектующие к пк, Замовлення №000000000

Покупал комплектующие к двум своим ПК в этом магазине, рекомендую!
Sasha Dvornyk рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 720BT Black (JBLT720BTBLK), Замовлення №48577

Татьяна Мельник рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X 8G OCV1 LHR, Замовлення №44303

Якось дивно було купувати відеокарту через інтернет, зазвичай купувала подібне у відповідному магазині офлайн, але переїзд зробив своє діло. Шалено переживала, що відправлять щось не то, чи взагалі карта буде не робоча, бо ж на пошті цього не перевірити. Все обійшлося. Карта встала ідеально (дякую консультантові та його уважності), працює ідеально. Дуже сподобалось співпрацювати з LuckyLink, дякую вам!