Tanja рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Клавіатура Bloody S98 Sports Red, Замовлення №56295

Попросила якнайшвидше відправити мою клавіатуру і мені її відправили за годину після оформлення замовлення. Оце я розумію якість обслуговування. Дякую працівникам магазину.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Вікторія Дячишин рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Миша Logitech POP Mouse Bluetooth Blast Yellow (910-006546), Замовлення №56235

Магазином дуже задоволена))))) Прийшла абсолютно робочам миша, параметрам відповідає, фото на сайті такі як в реалі. Класна покупка, дякую LuckyLink.kiev.ua!!!
Даша Олійник рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера Anda Seat Kaiser 3 XL Gray (AD12YDC-XL-01-G-PVF), Замовлення №56261

MiaG рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Wi-Fi роутер TP-Link M7200, Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7200, Замовлення №56258

Wi-Fi роутер отримала, питання щодо першого запуску і налаштувань допомогли вирішити у телефонному режимі.
Katerinadnln рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Комплект (клавіатура + миша) HP 230 WL Black (3L1F0AA), Замовлення №56226

Комплект отримала вчасно, працює.
Татьяна Шарова рекомендує цей магазин

Купив: Cougar Duoface Pro RGB White (CGR-5AD1W-RGB), Замовлення №56234

Я тут вже стільки комплекиуючих кіпила, що з рахунку вже збилася !Це просто найкращий для мене магазин з найкращими цінами і найрозумнішими працівниками. Успіхів вам і процвітання.
Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-100001015BOX), Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-100001015BOX), Замовлення №№62086

Чудовий магазин. Замовив кілька комплектуючих для комп'ютера: процесор, материнська плата, корпус. Завдяки Дарині все пройшло швидко. Мав досвід з ними 5 років тому, і тоді, і зараз сервіс на дуже високому рівні.
Konstantin Wetzel рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X, BenQ PD3205U, SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Корпус ASUS TUF Gaming GT501 White Edition (90DC0013-B49000), Блок живлення GIGABYTE UD850GM (GP-UD850GM), Відеокарта ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Клавіатура HATOR Pulsar 2 PRO Black (HTM-520), Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast RGB (KF432C16BB12AK2/32), Водяне охолодження ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0), Замовлення №62037

Все замовлене прийшло цілим та неушкодженим, все працює. Хотілось би тільки швидшої відправки і трохи більше уваги до клієнта. Загалом магазин рекомендую
Ваня Онишків рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Миша Bloody W95 Max Naraka, Замовлення № 6. Номер замовлення 5622

отримав мишу наложкою, приїхала ціла, коробка без ушкоджень
Ulianavernik рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Корпус ASUS TUF Gaming GT501 Black (90DC0012-B49000), Замовлення № 56190

Несколько покупок и все удачные. Кормус оригинальный. на коробке при получении присутствовала заводская пленка. Комплектация полная. Гарантия, чек.