Alina27262 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Відеокарти GeForce RTX 3070 , Замовлення №56178

Класно консультують - все зрозуміло, навіть такій необізнаній у цих справах як я. Приємно мати справу з людьми! Ще з плюсів - це наявність всіх товарів, а запитувала я доволі про багато речей, хоч для покупки обрала лише відеокарту GeForce RTX 3070. Також порадувала робота курьєра - приїхав хвилина в хвилину оговореного часу. В цілому магазин виправдав очікування, тому раджу.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Міс Сміхотун рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless White (6N0A9AA), Замовлення №56155

Мишу продали оригінальну HyperX Pulsefire Haste 2, до цього зауважень точно немає. Дещо довго реагували на зворотній звязок, але можливо це через те, що була субота.
Anastasiiaober рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Відеокарта ARKTEK GeForce GT 740 4 GB, Замовлення №56135

Після замовлення перетелефонував менеджер и з магазину і підтвердив наявність товару і його вартість. Забронювали для мене самовивіз на протязі всього тиждня, так як мені було зручно забрати відеокарту у суботу, а оформлення робила у понеділок. Приїхала на точку видачі, видали без затримок. Все було на високому рівні. Дякую магазинові.
Volodymyr101190 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX Vega56 8G HBM2 PULSE (11276-02), Замовлення №56114

відеокарту отримав, дякую
Victoria_493 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Відеокарта gtx16605-06g, Замовлення №56067

Купувала відеокарту gtx16605-06g- отримала її наступного дня на пошті. Приїхала посилка ціла, без пошкоджень. Карта така як замовляла, нова, без пошкоджень. Мені ідеально підійшло.
luckync не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 14IRP8 Tidal Teal (83BU0064RA)

замовляв ноут, Lenovo yoga 9 14IRP8, дуже просив перевірити чи зможуть його оперативно віддати, отримав всі гарантії що все буде 1-2 дні, попросили часткову передоплату. В результаті за тиждень так і не змогли його відвантажити, добре що швидко повернули гроші за передоплату. Тому якщо хочете швидко , то вам не в цей магазин. (в іншому магазині від замовлення до отримання пройшло 2,5 години)
Yaroslav рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Видеокарта PowerColor Radeon RX 5700 XT (AXRX 5700 XT 8GBD6-3DH), Замовлення №55909

Магазин порадили небайдужі люди. Подвонив, сказали, що модель яку я шукаю, а саме PowerColor Radeon RX 5700 XT (AXRX 5700 XT 8GBD6-3DH), є у навності і можуть одразу доставити. Оформив і через пару годин вже був з новою картою на руках. Всі процедури оформлення стандартні. тому розписувати не буду, але магазину особиста вдячність за оперативність.
Ольга Бурима рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 2080 Ti, Замовлення №56015

курьером купили тут видеокарту. Всем остались довольны. Карту привезли минута в минуту.
Vova451 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 250 GB (MZ-V8V250BW), Замовлення №55862

дякую, всім задоволений
Даша Дашуня рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Повітряне охолодження Deepcool AG500 WH ARGB (R-AG500-WHANMN-G), Замовлення № 55684

28.11 купила, 29.11 після обіду отримала. У користування охолодження вже два місяці, ніяких нюансів не виникало, якість топ. Рекомендую.